הודעות-המלצות-עדכונים

חזרתם מארה"ב או מקנדה? יש לכם טיפים/המלצות/עדכונים? שתפו אותנו

 • חולמים על טיול באלסקה בקרוואן?

  ינואר 25, 2020

  אלקסה (וגם שכנתה הקנדית יוקון) היא אולי המקום המושלם בעולם לטיול בקרוואן – והסיבה העיקרית לכך היא העבודה שחלק מחניוני הלילה של מדינה זו שוכנים במקומות כל כך יפים שאין כלל סיבה לצאת מהם לטיול – הם הם הטיול בפני עצמו. יש באלסקה חניונים ששוכנים על שפת אגמים המוזנים במי קרחונים (ובלילה אפשר לראות בהם לעתים איילי קורא או בעלי חיים אחרים שמגיעים אל מקור המים), יש באלסקה חניוני לילה ששוכנים לצד ערוצים שדגי סלמון נודדים בהם במעלה הזרם (ועם מעט מזל – בשעות בין ערביים אפשר לצפות בהם בדובי גריזלי שמגיעים למקום כדי לארוב לדגים) ובעיקר יש באלסקה חניוני לילה שצופים אל המרחבים – מרחבים של טונדרות אינסופיות שהדבר היחיד שתוחם אותם הוא רכסי הרים גבוהים שעוטים פסגות לבנות. יתרון נוסף בטיול באלסקה (וביוקון) בקרוואן הוא העבודה שבאזורים רבים בחבל ארץ זה אפשרויות הלינה מוגבלות ומרוכזות ברובן רק באתרי תיירות פופולאריים. מי שרוצה לטייל באלסקה בנתיב התיירות השחוק יכול בהחלט לצאת לטיול המבוסס לינה במלונות, אבל מי שרוצה לחצות את מרכז אלסקה בכביש דנאלי היפהפה, מי שרוצה לנסוע לאורך אגם קלואני הכחול, מי שרוצה להעפיל צפונה בכביש דמפסטר ועוד – מומלץ שיעשה זאת באמצעות טיול בקרוואן. נקודת ההתחלה לטיולי קרוואנים באלסקה היא העיר אנקורג' (שאליה מגיעות הטיסות הבינלאומיות ושבה יש היצע של סוכנויות להשכרת קרוואנים), שממנה אפשר לצאת לכמה מסלולים מעגליים בהתאם למשך הזמן העומד לרשותכם. אפשר להסתפק בטיול קצר באלסקה שבועיים בלבד ואפילו פחות מכך, אך מומלץ לצאת לטיול ארוך יותר – של חודש ויותר, שיאפשר גם מעבר לטריטוריית יוקון הקנדית, וממנה נסיעה לחלק הצפון מזרחי של דרום אלסקה (צפון 'המעבר הפנימי) שהוא מרהיב ביופיו. למידע נוסף על מסלולי טיול באלסקה עיינו במהדורה החדשה של הספר 'אלסקה מסלולים'.

 • הזמנת מקום לטיול אל ההבסו

  ינואר 23, 2020

  כל מי שרוצה לטייל אל מפלי ההבסו, חלון ההזמנה נפתח בקרוב ויש להזמין בשנייה שהוא נפתח כדי להשיג מקום פנוי. ראו מידע כאן:

  ראו מידע על המקום (לקוח מספרון זום אין כרך 1):

  ניתן למצוא מידע נוסף כאן וכאן למטה וכן בספר ארה"ב דרום מערב מסלולים.

 • שינויים בשאטלים באזור לייק לואיז

  ינואר 20, 2020

  בקיץ הקרוב יחולו שינויים במערכת השאטלים באגם לואיז. במקום יפעלו ארבעה שאטלים –

  1. סגול כהה – ממגרש החניה שלצד כביש 1 (כשישה ק"מ מהפנייה לאגם לואיז/מוריין) ללייק לואיז – החל מהשנה ניתן וכדאי להזמין מקום מראש
  2. סגול בהיר – ממגרש החניה שלצד כביש 1 (כשישה ק"מ מהפנייה לאגם לואיז/מוריין) לייק מוריין – החל מהשנה ניתן וכדאי להזמין מקום מראש
  3. אפור כהה – קו המקשר בין שני האגמים – ללא עלות למי שהזמין כרטיס באופציה 1 או 2. יתכן תור ארוך. ככל הנראה אפשר יהיה להזמין במקום כרטיס לשעה נקובה (כך שאם אתם מגיעים ללייק לואיז למשל – בררו זאת בדוכן במגרש החניה של לייק לואיז, לפני היציאה לטיול במקום)
  4. אפור בהיר – מחניון הלילה ומחלק מהמלונות אל מגרש החניה שלצד כביש 1 – לא צריך להזמין מקום

  יש מלונות שיתכן ומפעילים מערכת הסעות פרטית לאגם  – כדאי לברר במלון

  חלון ההזמנה נפתח ב-1.4 וכדאי להזמין ברגע שהוא נפתח

  להזמנות ולמידע נוסף: https://www.pc.gc.ca/en/pn-np/ab/banff/visit/parkbus/louise

  ניתן גם להגיע לאגם לואיז ברכב פרטי – אך החניה מוגבלת מאוד (כדאי להגיע מאוד מוקדם), ואם אין חניה לא יאפשרו לכם לעבור. הכביש לאגם מוריין היה סגור בשנה שעברה כליל לתנועת רכבים רגילים בשעות 18:00-9:00. השנה יתכן שהוא יסגר לתנועת רכבים רגילים 24 שעות ביממה.

  התקנות משתנות כל העת – כדאי לעקוב באתר

  למידע על הזמנות בשמורות יוהו ואגם אוהרה שגם בהם יחולו השנה שינויים משמעותיים לחצו כאן


 • עדכון חשוב בנוגע לכרטיסים לאוטובוס אל אגם אוהרה

  ינואר 5, 2020

  אגם אוהרה (Lake Ohara) הוא אגם יפהפה במיוחד השוכן בשמורת יוהו (Yoho). ההגעה אליו אפשרית באוטובוס של רשות הטבע והגנים בלבד ומספר הכרטיסים מוגבל. בשנים קודמות אפשר היה לבצע הזמנה ב-20.4 כל שנה, אך בשנייה שנפתחו הקווים ואתרי ההזמנות – כל המקומות נחטפו וגם מי שהתקשר או ניסה להזמין בשנייה שחלון ההזנה נפתח – נשאר בדרך כלל בלי כרטיס.

  השנה רשות הטבע והגנים מנסה מנגון אחר (שאולי ימנע מחברות מסחריות לתפוס את כל הכרטיסים ללקוחות פרטיים) – יש להגיש בקשה במהלך חודש פברואר, ולאחר מכן תתקיים הגרלה. הזוכים יזכו בכרטיס. הרישום עולה כסף (אבל רק 10$). ממליצה לכל מי שמגיע להרי הרוקי לנסות את מזלו. המקום בהחלט שווה ויש בקרבתו גם מסלולי הליכה נהדרים (ממליצה במיוחד על Opabin Circuit).

  ראו כן מידע נוסף:

  מידע על עלויות וכן לינק לאתר ההזמנות ניתן למצוא כאן: https://www.pc.gc.ca/en/pn-np/bc/yoho/activ/randonnee-hike/ohara/reserve

 • התראות מהפארקים הלאומיים

  דצמבר 25, 2019

  פעם בכמה זמן אני נכנסת לאתר הזה: https://www.nps.gov/planyourvisit/alerts.htm שבו יש התראות והודעות חשובות בנוגע לכל הפארקים הלאומיים, המונומנטים הלאומיים והפארקים ההיסטוריים הלאומיים. ממליצה גם לכם להיכנס לאתר טרם נסיעתכם ולבדוק האם יש התראות בפארקים בהם תבקרו. נכון לעכשיו אין הרבה התראות כי בין כה וכה רוב הפארקים סגורים/זו לא עונת תיירות, אבל תוכלו לראות להלן כמה התראות חשובות שכן מצאתי (נוסף על ההתראות הללו יש הרבה התראות על סגירות כבישים בשל שלגי החורף – אך אני לא מציינת אותם כאן שכן מדובר על סגירות אופיניות לעונה):

  • בפארק הלאומי קפיטול ריף, אפשר מעתה להזמין מראש מקום לחניון הלילה פרוטה
  • אל המערה המדהימה של הפארק הלאומי מערות קרלסבד אסור להיכנס עם בגדים שנלבשו ב-10 שנים האחרונות במערות אחרות (כולל מערות בישראל), מחשש להדבקת עטלפים בווירוס שגורם למותם
  • הפארק הלאומי קונגריי סגור חלקית בשל משקעים רבים והצפות
  • הטירה של סקוטי בפארק הלאומי עמק המוות סגורה עד להודעה חדשה
  • בשנת 2020 ו-2021 יהיו ישופץ הכביש המוביל לאזור מני גליישר בפארק הלאומי גליישר – צפו לשיבושים/עיכובים וכדומה
  • בשל תנאי מזג האוויר, כביש 64 במצוק הדרומי של הגרנד קניון סגור
  • הכביש בקיידס קוב בפארק הלאומי הרי הסמוקי סגור עד סוף פברואר בשל שיפוצים
  • בפארק הלאומי הר רייניר יש חובת נשיאת שרשראות שלג
  • במונומנט הלאומי יערות מיור חובה להזמין מקום חניה
  • הכביש לאלווה בפארק הלאומי אולימפיק סגור על הודעה חדשה
  • בשל שיפוצי כבישים יתכנו חסימות ועיכובים בפארק הלאומי היער המאובן
  • כביש ניוטון דרורי בפארק הלאומי רדווד יהיה סגור לתנועת מכוניות מספטמבר עד מאי בכל יום שבת ראשון בחודש (פתוח לרוכבי אופניים ולהולכי רגל)
  • יש חובת נשיאת שרשראות שלג בפארקים הלאומיים סקויה וקינגס קניון
  • בפארק הלאומי זאיון יש כמה סגירות של מסלולי הליכה – כתוצאה ממפולות סלעים

  למידע נוסף על הפארקים הלאומיים ולדירוג רמת היופי שלהם לחצו כאן
  למידע על מקומות לינה מומלצים בפארקים הלאומיים לחצו כאן

 • פתיחת חלון הזמנה בחניוני הרוקיס הקנדיים

  דצמבר 15, 2019

  הודעה חשובה ביותר ביותר לכל מי שמתכנן טיול באוהל או בקרוואן להרי הרוקי הקנדיים.
  חלון ההזמנה לחניוני הלילה נפתח בשבוע השני של ינואר – לכל חניון בתאריך אחר.
  חלון ההזמנה נפתח בשעות הבוקר שעון קנדה (שעה 17:00 שעון ישראל) ואם רוצים להשיג מקום פנוי (בעיקר לקרוואנים ארוכים) יש להזמין מקום בשנייה (אבל ממש ממש ממש בשניה) שחלון ההזמנה נפתח.


  ההזמנה מתבצעת באתר הזה:

  סיכמתי עבורכם כאן את התאריכים של פתיחת חלונות ההזמנה:

  באנף – January 8, 2020 at 8 am MST
  גאספר – January 7, 2020 at 8 am MST
  ווטרטון – January 9, 2020 at 8 am MST
  יוהו – January 9, 2020 at 8 am MST
  קוטנאי – January 9, 2020 at 8 am MST
  אמנם לא ברוקיס אבל הרבה פעמים משתלב עם טיול ברוקיס:
  פסיפיק רים (טופינו) – January 6, 2020 at 8 am PST

  אפשר למצוא מועדי פתיחה נוספים כאן (כולל באזורים בשמורות אחרות של קנדה):

  למידע על מושגים שימושיים בחניוני הלילה (יכול לסייע בהליך ההזמנה):

 • הנחות אזרח ותיק

  דצמבר 3, 2019

  הנחות אזרח ותיק (Senior Rate) מתחילות בארה"ב בגיל צעיר – לעתים אף בגיל 50. ההנחות הן על מסעדות, חנויות ואתרים – כולל כניסה לפארקים הלאומיים ולשמורות טבע – בחלק מהמקומות (בפארקים הלאומיים של ארה"ב) ההנחות הן רק לתושבי ארה"ב, אבל בד"כ ההנחות הן גם לתיירים – וכדי לקבלן מספיק להציג דרכון עם תאריך לידה (אם כי בדרך כלל גם את זה לא יבקשו ממכם. ההנחות אמנם אינן משמעותיות מאוד, אבל טיול ארוך הסכום מצטבר.

  במלונות ההנחות מתחילות בדרך כלל בגיל 62 – אבל לפעמים אחרי, ולפעמים לפני (גיל 62 הוא הגיל בו מתחילים לקבל תשלום Social Security בארה"ב ולכן הרבה אתרים/מלונות מתייחסים אליו בחיתוך הגיל). בדרך כלל גם אין הקפדה על גיל מדוייק. אם מזמינים חדר באתר המלון אפשר לבחור בתעריף אזרח ותיק בעת ההזמנה וכך לזכות בהנחה מיידית של כ-10%.

  מידע על הנחות אזרח ותיק בכמה רשתות מובילות:

  https://www.marriott.com/specials/mesOffer.mi?marrOfferId=1294241&displayLink=true&fbclid=IwAR3mTi29-Z8MlIUUD85-VWR_d00TipYMJ5sdlwEGHn0McMIkI0j3mgF15E0

  https://www.choicehotels.com/deals/senior-rates?fbclid=IwAR2mvuyd75OoLPdm5GKumRAOvtoX1q8fVcnP9pBkyQ8U7BnIp09VVlIArbc

  https://www.bestwestern.com/en_US/offers/hotel-discounts/senior-hotel-discounts.html?fbclid=IwAR2StaljZ8a80W6-a_ud0AkKm0VYTMutOeORnpl21XfIUu7Ohvy7SpqHzzE

  במלונות של רשת הילטון ההנחה מתחילה בגיל 65:

  https://doubletree3.hilton.com/en/offers/100027687.htm?cid=OM,MB,SeniorRate_53b5c.2630.ffffffffc1e8e4ff.768e3bdf_Brand,MULTIPR,Interact,Multipage,SingleLink

  הנחות של תעריף אזרח ותיק במלונות שוות להנחת כרטיס טריפל אי (AAA, עשרה אחוז הנחה בדרך כלל), ולכן, אם אתם בגיל המתאים אין צורך לעשות כרטיס זה

  מידע נוסף על הנחת אזרח ותיק באתרים/מסעדות וכדומה:

  https://www.dealnews.com/features/discounts/senior-discounts/

  בכל מקרה אם אתם מעל גיל 50 בכל אתר/מסעדה/מלון/חנות אל תשכחו לשאול: Do you have senior rates? להזיק זה לא יזיק ולפעמים אולי תופתעו.

  למידע שימושי נוסף בנוגע לטיול לחצו כאן

 • כביש 1 בקליפורניה סגור

  דצמבר 1, 2019

  בשל מזג אוויר סוער בחופי קליפורניה – כביש 1 מדרום לביג סר סגור עד להודעה חדשה
  למידע נוסף:

 • הנחה משמעותית בשכירת רכב דרך חברת אופרן

  נובמבר 3, 2019

  מבצע מדהים של אופרן – 14% הנחה על המחירים הרגלים באתר שלהם (ללא מבצעים) לכל מי שמזמין רק עד ה-22.11.19 דרך האתר:
  https://www.rent4less.co.il/WhiteLabelsRes/6784-he/WhiteLabel.aspx

 • צפון מזרח ארה"ב: המלצה על מקומות לינה: לעורכי הספר

  נובמבר 3, 2019

  המלצת אורח:

  א. בניו המפשיר: לנוסעים מזרחה מוורמונט: בעמוד 198 בספר: מלון בוטיק Gibson house הפתוח רק בקיץ (מאי-אוקטובר): בעליו שמחו לדבר עברית: הם היו באולפן בישראל בשנות ה – 70. הצענו להם לתת הנחה למי שבא עם הספר.המחיר כעת קצת פחות מ-200 דולר.
  ב. במיין: בנסיעה על כביש 2 מניו המפשיר מזרחה, ישנם מוטלים מסוגים ורמות שונים. התארחנו על הדרך בישוב קטן הנקרא Rumford center. שם המוטל Blue Iris,יש בו חדרים עם מטבחון מצויד וכאלה שבלי. המחיר שווה לכולם, פחות מ 100 דולר. הבעלים היו נחמדים מאד והבטחנו שנמליץ עליהם. פתוח כל השנה.

 • סגירות כבישים באיי האאוטר בנקס

  ספטמבר 15, 2019

  סגירות כבישים באיי האאוטר בנקס (צפון קרוליינס) בשל פגעי הוריקן דוריאן.
  כבישי האיים הטראס ואוקרקוק סגורים ואין אליהם גישה. למידע:
  וכאן
  וכאן

 • שמורת קשימוקשיק בנובה סקוטיה סגורה

  ספטמבר 14, 2019

  שמורת קשימוקשיק בנובה סקוטיה סגורה בשל פגעי הוריקן דוריאן, לתשומת ליבם של המתכננים טיול לאזור.

 • כביש בגליישיר סגור

  ספטמבר 2, 2019

  לכל הנוסעים לגליישר – שימו לב לסגירה של הכביש המוביל לשמש בחלק מחודש ספטמבר. למידע נוסף:
  https://www.nps.gov/glac/planyourvisit/conditions.htm

 • מופע זוהר צפון בצפון ארה"ב ובקנדה הסופ"ש

  אוגוסט 31, 2019

  סופה סולארית מביאה איתה סיכוי טוב לצפון בזוהר הצפון (אורורה) הסופש (ליל שבת וראשון) בכל צפון ארהב מהקו של מיין, מישיגן, וויסקונסין, מינסוטה, צפון ודרום דקוטה, איידהו, מונטנה, ווושינגטון (ואולי אולי אפילו במקומות דרומיים יותר), וכנל בכל קנדה. סביבות חצות היא שעה לסיכוי גבוה לצפיה בזוהר הצפון. כדי לחזות בתופעה המרשימה הזו יש לצאת לאזור חשוך, להסתכל צפונה ולחכות בסבלנות. לעין לוקח זמן להתרגל ולמוח לוקח זמן להבין את מה שרואים (שהוא לא מראה רגיל). לפעמים קורה שממש אחד רואה והשני לא – עד שלא מסבירים לו מה רואים. כשאני ראיתי בפעם הראשונה זוהר צפון (בצרציל שבמניטובה, קנדה) הילדים שלי זיהו את המחזה הזה הרבה לפניי. בהתחלה כמעט לא האמנתי להם, אבל אח"כ התגלה גם בפניי מחזה של פעם בחיים. היום אנחנו כל כך מאומנים שאנחנו מצליחים לראות זוהר צפון אפילו בטיסות (ותמיד בוחרים מושבים שפונים צפונה בנתיב הטיסה). צריך הרבה אמונה וגם קצת מזל. תהנו!
  תודה לדן מקבוצת הפייסבוק שלי שעדכן בנוגע לתחזית הזו

 • הוריקן דוריאן

  אוגוסט 31, 2019

  עדכון לגבי הוריקן דוריאן –
  מועד פגיעה ביבשת – שני בלילה
  מיקום בו ההוריקן יפגע ביבשת – אזור מיאמי
  דרגה – 4 מתוך 5 (נחשב דרגה די גבוהה)
  כל מי שנמצא במיאמי ובסביבתה כולל איי קייז וחופי דרום מזרח פלורידה עד פאלם ביץ, ואף צפונה משם – מומלץ שיעזוב בהקדם

  לגבי ההמשך – עדיין לא ידוע הקו בו ההוריקן (שוודאי יחלש לסופה טרופית חזקה כפי שבדכ קורה כשההוריקן נע על היבשת ומאבד עוצמה) ינוע צפונה אך סבירות גדולה שהוא ישפיע על אורלנדו (פלוס תיתכן סגירת פארקים ועומס בבתי מלון כתוצאה מההימלטות צפונה). כל מי שמתכנן ביקור באורלנדו בשבוע הבא – כדאי שיחשב את צעדיו וישקול ביטול

 • התצפית על אגם פייטו פתוחה

  אוגוסט 28, 2019

  פרסום אורח:

  היינו ב 26/8/2019 בתצפית Bow Sumitt על אגם פייטו.
  התצפית פתוחה לקהל ולא היתה שום בעיה להגיע עד לנקודת התצפית על האגם.

 • אישור כניסה להר אדית בג'אספר

  אוגוסט 28, 2019

  פרסום אורח:

  לפי https://www.pc.gc.ca/en/pn-np/ab/jasper/activ/itineraires-itineraries/cavell
  אין יותר צורך באישור כניסה

  יעקב אילוז

 • שריפות באלסקה

  אוגוסט 20, 2019

  שריפות יער אימתניות של סוף הקיץ משתוללות כעת באלסקה. צפו לסגירות כבישים ולשיבושים לאורך כביש 3 בקטע הכביש שבין אנקורג' לדנאלי (בעיקר באזור העיירה טלקיטנה, Talkeetna) וכן לאורך כביש סטרלינג (Sterling Highway) באזור סולדוטנה (Soldotna) שבחצי האי קינאי (יכול לשבש תוכניות למי שנוסע לעיירה הומר, Homer, למשל). למידע נוסף: https://akfireinfo.com/

 • הרוקיס הקנדיים

  אוגוסט 20, 2019

  פרסום אורח:

  היי. סיימנו את הרוקיס ואנו בדרכנו לאדמונטון.
  אשמח לעדכן ש:
  •התצפית על אגם פייטו היתה פתוחה והכביש לא היה בשיפוצים. היינו ב 4 ליולי והיה פשוט מהמם!!!
  •לייק לואיס יש עומס מטורף. החניון מתמלא כבר ב 7:00 בבוקר. יש שאטל שלוקח אותך מחניון מחוץ לעיירה ועד לאגם עצמו אז אם אתם מגיעים בשעות הבוקר קחו בחשבון לנסוע ישירות לחניון מחוץ לעיר ולא לאגם עצמו. בשעות אחהצ אין עומס ואפשר למצוא חניה בלי בעיה ואין צורך בשאטל. השאטלים מאורגנים בצורה מאוד פרימיטיבית שאין אפשרות לרכוש כרטיסים מראש אז ממתינים הרבה זמן בתור. קחו בחשבון.
  •כנל לגבי אגם מוריין. החניון מתמלא ב 05:30 בבוקר ואז סוגרים את הכביש ויש שאטלים. השאטל יוצא מלייק לואיז.אמרו לנו שב 18:30 פותחים את הכביש ואכן בדיוק בדקה זו פתחו והצלחנו להיכנס עם הקרוואן. החניון מתמלא בכמה דק ויש עומס בכביש שמוביל לאגם.
  שווה כל רגע!!!
  לתכנן נכון הגעה למקומות האלה כי עמוס מאוד ולא לפספס!!!

 • שינוי שמות מלונות ביוסמיטי

  אוגוסט 17, 2019

  לפני כמה שנים התחלף הזכיין המפעיל את המלונות ביוסמיטי. למרות שהוא הפסיק להפעיל את מלונות השמורה, הזכיין דרש בעלות על שמות המלונות. עקב כך נאלצו בשמורה לשנות את השמות – וכן מלון Ahwahnee הפך ל-Majestic, מתחם אוהלי הקנבס Curry Village הפך ל-Half Dome Village, מלון Wawona Hotel הפך ל-Big Trees Lodge ועוד. בחודשים האחרונים, לאחר מאבק משפטי ארוך, הגיע הזכיין ורשות הטבע והגנים לפשרה, והודות לכך השמות חזרו למקור. מעכשיו אמרו Ahwahnee, אמרו Curry Village ואמרו Big Trees Lodge.

 • סגירת הכביש בדנאלי, אלסקה

  אוגוסט 9, 2019

  בשל מפגעי מזג אוויר, הכביש המוביל ללב שמורת דנאלי נסגר עד להודעה חדשה (מחניון הלילה טקלניקה).

  באסה אמיתית לנוסעים לאלסקה….

  למידע נוסף: https://www.nps.gov/dena/index.htm

 • עדכונים מהרי הרוקי הקנדיים

  אוגוסט 7, 2019

  לכל הנוסעים להרי הרוקי הקנדיים שימו לב:

  בשמורת ווטרטון יש סגירות רבות בשל השריפה הגדולה שאירעה בשמורת לפני שנתיים. למעשה לאור הסגירות אין טעם רב להגיע לשמורה השנה.

  באזור לייק לואיז ומוריין עמוס מאוד בתקופה האחרונה. לאור זאת השנה הופעלה במקום מערכת שאטלים. כדאי להיעזר בהם וכן להגיע מוקדם או מאוחר (בעיקר לאגם מוריין).

  הכביש להר אדית קאבל נפתח השנה באופן מלא ובניגוד לשנה שעברה, השנה אין צורך באישור כדי לנסוע בו.

  תצפית בו סמיט (Bow Summit) על אגם פייטו היפה (בתמונה למטה) תיסגר לקהל לשם שיפוצים החל מה-19.8.

  לא בדיוק בהרי הרוקי הקנדיים, אבל קרוב – גם בשמורת גליישר האמריקנית יש השנה עומסים. כדאי להתחיל את הנסיעה בכביש 'המוביל לשמש' מוקדם וכן אם מבקרים באזור מני גליישר כדאי להגיע מוקדם (בשעות עומס הכניסה למקום נסגרת).

  החדשות הטובות – השנה (טפו טפו טפו) אין עדיין שריפות יער משמעותית בהרי הרוקי הקנדיים בפרט ובצפון מערב ארה"ב ומערב קנדה בכלל. בשנים קודמות שריפות אלה פגמו מאוד באיכות האוויר, בראות ובאפשרויות הטיול באוזר.

  למידע מפורט נוסף על הרי הרוקי הקנדיים מומךץ להיעזר בספר קנדה מערב מסלולים:

 • הצטרפו לאינסגרם החדש שלי

  יולי 26, 2019

  הצטרפו לאינסגטרם החדש שלי וטיילו יחד איתי אל המקומות הכי מופלאים בצפון אמריקה (:

  https://www.instagram.com/maslulimnetadegany/

 • הנחה על אלבומים דרך חברת לופה

  יולי 14, 2019

  גם למי שחזר מהטיול מגיע!
  70 ש"ח הנחה על הזמנת אלבום בחברת לופה

 • התראות בפארקים הלאומיים ובמונומנטים הלאומיים בארה"ב

  יולי 8, 2019

  לפני שיוצאים לטיול – בדקו האם אין התראות (כבישים סגורים, אתרים סגורים, התראות מזג אוויר וכדומה) בפארקים הלאומיים ובמונומנטים הלאומיים בארה"ב בהם בכוונתכם לבקר:
  https://www.nps.gov/planyourvisit/alerts.htm

עקבו אחרי האינסטגרם שלי

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

וקבלו עדכונים, מידע על מבצעים, המלצות על יעדים חדשים ועוד, והרבה לפני כולם.