מערב קנדה

 • טיול בקנדה מערב – בעמוד תמצאו מידע רב ערך על הצפון הרחוק – הפרובינציות הקנדיות הפראיות קולומביה הבריטית, אלברטה ויוקון. זה המקום לגלוש אליו כדי להתרשם מיופיה הרב של מערב קנדה בכלל, ומיופיים של הרי הרוקי הקנדיים בפרט.

 • האי ונקובר – כל מה שרציתם לדעת

  האי ונקובר שוכן ממערב לעיר ונקובר במימי האוקיינוס השקט, בפרובינציה הקנדית קולומביה הבריטית. אי זה הוא יעד טיולים נהדר. נוסף על העיר היפה ויקטוריה השוכנת בתחומי האי ועוד כמה עיירות ציוריות נוספות, אי זה כולל נופים יוצאי דופן ביופיים – פסגות הרים מושלגות, נהרות ומפלים, יערות גשם עבותים המגיעים עד לחוף הים, מפרצים ציוריים ובעיקר המון המון בעלי חיים ביבשה ובים.

  לחצו לכתבה
 • טיול אל הרי הרוקי הקנדיים המרהיבים

  טיול אל הרי הרוקי הקנדיים הוא משאת נפשם של רבים. החלק הקנדי של רכס הרים זה, שאורכו אלפי קילומטרים, והחוצה את מערב צפון יבשת אמריקה לאורכה, הוא ללא ספק היפה ביותר. בכתבה זו תמצאו מידע מפורט על כל הפארקים הלאומיים של הרי הרוקי הקנדיים.

  לחצו לכתבה
 • טיול בקנדה – רוד טריפ, הצטיידות ויציאה

  החלק הראשון של טיול ארוך במערב קנדה וארה"ב שאליו יצאתי בסתיו 2019 (קצת לפני שהקורונה פרצה לחיינו). בכתבה זו תוכלו לקרוא עם הימים הראשונים של הטיול – מסיאטל לשמורת הטבע הלאומית ג'אספר שבהרי הרוקי הקנדיים.

  לחצו לכתבה
 • רוד טריפ המשך, המיטב של הרי הרוקי

  החלק השני של טיול ארוך במערב קנדה וארה"ב שאליו יצאתי בסתיו 2019 (קצת לפני שהקורונה פרצה לחיינו). בכתבה זו תוכלו לקרוא על הטיול בשמורות הטבע הלאומיות ג'אספר ובאנף (כולל לייק לואיז המושלג) וכן בערים אדמונטון וקלגרי.

  לחצו לכתבה
 • רוד טריפ המשך, שמורת יוהו וקונטאי

  החלק השלישי של טיול ארוך במערב קנדה וארה"ב שאליו יצאתי בסתיו 2019 (קצת לפני שהקורונה פרצה לחיינו). בכתבה זו תוכלו לקרוא על הטיול בשמורות יוהו היפהפייה וכן על השמורה הלאומית המוכרת פחות קוטנאי. כבונוס – הפוסט כולל גם את תיאור הטיול שלנו בשמורת גליישר האמריקנית ואת תיאור נפלאות מזג האוויר המושלג שפקד אותו לפתע פתאום.

  לחצו לכתבה
 • ונקובר או סיאטל? מי יפה יותר?

  לרוב הישראלים המטיילים אל צפון מערב ארה"ב או אל הרי רוקי הקנדיים יש זמן לטייל רק בעיר אחת מבין השתיים – סיאטל או ונקובר. אני נשאלת רבות – איזו עיר עדיפה מבין השתיים…? מסוג השאלות שגם אחרי ביקורים רבים בשתי הערים הנהדרות הללו – אין לי עליה תשובה חד משמעית.

  לחצו לכתבה
 • הרוקיס הקנדיים – אגמים, פסגות ודובים

  יערות סבוכים, נחלים שוצפים, פסגות מושלגות, דובים ואיילים. הרי הרוקי הקנדיים הם הטבע הכי פראי שתמצאו מחוץ לחלון הרכב. בכתבה זו, שפורסמה באתר מעריב, תוכלו לקרוא מעט על נפלאותיהם של הרים אלה.

  לחצו לכתבה
 • עשרה מסלולי הליכה בהרי הרוקי הקנדיים

  שמורות הרי הרוקי הקנדיים הן גן עדן לאוהבי הטיולים הרגליים. בכתבה זו, שפורסמה במגזין גו טרוול, ליקטתי עבורכם מספר מסלולי הליכה יפים במיוחד, הלוקחים את המטיילים אל נופי פסגות, בהם משובצים אגמי טורקיז, של שמורות הטבע הלאומיות.

  לחצו לכתבה
 • שבוע ברוקיס, הפנינה של קנדה

  החלק המערבי של קנדה, הכולל פסגות, הנוגעות כמעט בשמיים, קרחונים יפהפיים וטבע עוצר נשימה, הוא יעד שאסור לפספס. בכתבה זו, שפורסמנה במגזין למטייל, תוכלו למצוא הצעה למסלול טיול של שבוע וקצת, הכולל ביקור ביעדים המרכזיים של אזור זה.

  לחצו לכתבה
 • הצפון האמיתי – טיול אל המרחבים

  פיורדים שנחצבו על ידי קרחונים, שרשרות הרים נישאות, יערות גשם עבותים, חופים מפורצים, לווייתנים, איילים קנדים ואריות ים – את כל אלה ועוד הרבה יותר תוכלו בכתבה זו, שפורסמנה באתר מעריב.

  לחצו לכתבה
 • מה לראות בוונקובר?

  ונקובר, העיר הגדולה והמרכזית במערב קנדה, היא מרכז תרבותי פורה ומלא חיים על חוף האוקיינוס השקט. בכתבה זו, שפורסמה באתר וואינט, תמצאו המלצות על עשר אטרקציות לבילוי מוצלח בעיר.

  לחצו לכתבה
 • פרחים ולווייתנים – המלצה לטיול בוויקטוריה

  אווירה מיוחדת, ארכיטקטורה יוצאת דופן, גנים פורחים וגם מוזיאון ימי עם תמנוני ענק. בכתבה זו, שפורסמנה באתר מעריב, תוכלו למצוא המלצות לטיול בעיר ויקטוריה, בירת פרובינציית קולומביה הבריטית, קנדה.

  לחצו לכתבה
עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0