ייעוץ אישי – חבילות ייעוץ ועלויות

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על חבילות היעוץ (תכנון טיול) שאני מציעה. את היעוצים אני עושה אישית עד לפרט האחרון (לא משתמשת בקבלני משנה). אני עושה יעוצים רק על ארצות הברית וקנדה מאז שנת 2007, ומתמחה במדינות אלה (גרתי בארה"ב 10 שנים, כתבתי 15 מדריכי נסיעות על ארה"ב וקנדה ואני מקפידה לנסוע לנסיעות עדכון בהיקף של חודש-חודש וחצי בשנה). מידע נוסף על 'מי אני' אפשר למצוא כאן

חבילות הייעוץ כוללות סיוע במציאת מקומות לינה. במקרה של לינה בחניוני לילה – באוהל או בקרוואן, סיוע זה חשוב במיוחד; נוסף על טיולים הכוללים לינה במלונות אני מתמחה גם בטיולי קרוואנים ובטיולים הכוללים לינה באוהל; יש לי היכרות רחבה גם עם אזורים שהם מחוץ לנתיב התיירים המוכר וכן היכרות דרך הרגליים עם מסלולי ההליכה היפים ביותר בארה"ב ובקנדה; אוהבים בעלי חיים? הגעתם למקום הנכון. הטיולים האישיים שלי הם תמיד בדגש תצפיות בבעלי חיים והידע שלי על כך רב; אני גם חובבת ערים ושופינג ואני משתדלת לשלב מינון נכון בין טבע ועיר על פי ההעדפה האישית של כל לקוח; במהלך השנים צברתי נסיון רב עם סיוע לאוכלוסייה הדתית בהתאמת הטיול לצרכיהם.

תיאום תכנון טיול

המלצות מטיילים


בתאריך 11.6 השתנו חלק מתעריפי היעוצים. מי שתאם לפני תאריך זה ישלם את המחיר הישן

בשל עומס ביעוצים לקראת הקיץ כדאי לתאם יעוץ מבעוד מועד


חבילת יעוץ 1 – פגישת ייעוץ בזום

פגשית זום במהלכה בונים יחד שלד מסלול (לעתים כמה שלדים) או מחדדים ומתקנים שלד מסלול קיים

בנוסף, תצאו מהשיחה עם מפות מפורטות של כל ימי המסלול ועם דגשים מבחינת לינה, מסלולי הליכה, אטרקציות וכדומה

אם יש בבנק המסלולים מסלולי טיול העונים לצרכי הטיול – הם ישלחו ללא עלות (הטבה בשווי של 300-100 ש"ח)

אם בוחרים להמשיך לחבילה מורחבת (חבילה 3) התשלום על חבילה 1 יקוזז מעלות החבילה המורחבת*

* תקף רק אם ההמשך לחבילה במסגרת זמן של עד 3 חודשים מהיעוץ בחבילה 1 ורק אם מדובר על יעד טיול זהה

מחיר: 1000 ש"ח פלוס מע"מ לפגישה של עד שעה וחצי (לעתים גולשים קצת בזמן מעבר עד לשעתיים)
אם הייעוץ יהיה קצר יותר (יארך פחות משעה) תינתן הנחה של 200 ש"ח (כלומר 800 ש"ח פלוס מע"מ)
אם הייעוץ יהיה ארוך יותר (מעבר לשעתיים) יגבו 200 ש"ח נוספים על כל חצי שעה נוספת

מדיניות תשלומים: מלוא התשלום בתום פגישת הזום

חבילה זו אינה כוללות תמיכה לאחר הפגישה ואינה כוללת שליחת חומר כתוב לאחר הפגישה (למעט שלד המסלול ותכנים שישלחו מיד לאחר השיחה וכן שאלות ממוקדות אם יש)

15% הנחה לפגישה שנייה (לאותו טיול), 20% הנחה לפגישה שלישית (לאותו טיול)

במסגרת היעוץ יינתן קופון של 15% הנחה על כל המוצרים הנמכרים באתר שלי (ספרים, מפות וכדומה)

רוצים סיוע בהזמנת חניוני לילה או מלונות? לעתים נבצע יחד את ההזמנות הדחופות יחד כבר בפגישת היעוץ ובנוסף אפשר לתאם שיחה מוזלת קצרה יותר ובמהלכה לסגור יחד את ההזמנות.


חבילת יעוץ 2 – פגישת ייעוץ בזום פלוס תמיכה

חבילה זו היא למעשה הרחבה של חבילה 1. חבילה 1 אינה כוללת תמיכה (אלא אם מדובר בשאלה/שאלות ממוקדות), ועם התוספת הזו תקבלו תמיכה – מענה על שאלות לאחר הזום, בהיקף סביר (היקף סביר משמעו שיחה או שיחות טלפון בהיקף כולל של עד חצי שעה, מענה על 10-5 מיילים עם שאלות).

מחיר: 300 ש"ח פלוס מע"מ מעבר לתשלום על חבילה 1


חבילת יעוץ 3 – פגישות בזום והכנת תוכנית מפורטת

יעוץ מורחב הכולל הכנת תוכנית טיול מפורטת (תיק טיול) מותאמת אישית בהתבסס על פגישות בזום

כולל הצעה מותאמת אישית למלונות ו/או חניוני לילה (וכן בדיקת זמינות וליווי בכל הליך הבחירה וההזמנה, אך לא כולל ביצוע ההזמנות)

מחיר: 2,200 ש"ח פלוס מע"מ לבסיס*, בתוספת 150 ש"ח פלוס מע"מ לכל יום טיול (כלומר לטיול של 10 ימים למשל – 3,500 ש"ח פלוס מע"מ)

על ימים שאין בהם תוכן משמעותי – לא יגבה תשלום, למשל ימים של פארקי שעושעים (מוגבל ל-2-3 ימים לטיול לטיולים קצרים ויותר ימים לטיולים ארוכים)

לגבי ימי עיר – אם יש בבנק המסלולים תוכנית עיר מתאימה תוכלו לקבל אותה ללא עלות במקום תשלום על ימים אלה

המחיר הוא למשפחה אחת, תוספת של 10% לכל משפחה נוספת

* תשלום הבסיס – 2,000 ש"ח הוא עבור שיחות הזום (עד 3 שעות שיחה), מיילים (לא מוגבל) והכנת שלד מסלול הכולל הצעות ללינות על פי הקריטריונים שתגדירו (כולל בדיקת זמינות עד מציאת פיתרון הלינה המתאים לכם ביותר). תשלום ההמשך – 150 ש"ח ליום הוא עבור הכנת תוכנית הטיול המפורטת

מדיניות תשלומים: 2,000 שח פלוס מע"מ לאחר פגישת הזום הראשונה, היתרה (150 ש"ח פלוס מע"מ לכל יום טיול) מיד לאחר שליחת התוכנית המפורטת

שלבי חבילה 3:

  1. פגישת זום שאורכה כשעה בדרך כלל במהלכה נבנה יחד שלד מסלול (או מסלולים למי שמתקשה להחליט)
  2. לאחר סגירת השלד (תהליך של עוד שיחות או פגישות זום) הלקוח יקבל שלד מסלול מסודר בו רשימת מלונות/חניוני לילה מומלצים על פי העדפותיו (כולל בדיקת זמינות ופיתרון מצבים בהם יש קושי למצוא זמינות), וכן יוכל לשאול שאלות בנוגע להתלבטויות הקשורות להזמנת הלינה (הייעוץ אינו כולל הזמנת לינות)
  3. לאחר אישור השלד והזמנת לינה (על ידי הלקוח) הלקוח יקבל (תוך 15-10 ימי עסקים) תוכנית טיול מפורטת שהיא חוברת של כמה עשרות עמודים (שתישלח כקובץ) שתכלול תכנון יומי מורחב מותאם אישית. בזכות תוכנית טיול זו לא תזדקקו כמעט לעבודת הכנה (למעט הזמנת טיסות, מלונות ואטרקציות)
  4. לאחר שליחת התוכנית המפורטת תתואמנה עד שלוש פגישת זום נוספות שאורכן הכולל עד שעתיים, שמטרתן שיפורים, תיקונים ומענה על שאלות
  5. במקרה של שאלות נוספות המענה ינתן במייל ללא הגבלה (בהיקף סביר) עד היציאה לטיול (לגבי תמיכה במהלך הטיול – אין התחייבות לתמיכה והיא תינתן בהתאם לזמינות)

היקף התוכניות המפורטות יהיה דומה לתוכניות שמצוגות בבנק המסלולים באתר (אך בהתאמה אישית), אפשר להתרשם בתוכניות חינאמיות של בנק המסלולים כאן

במקרה של אסונות טבע ואירועים נוספים שיחייבו שינוי המסלול – בהתאם להיקף, מועד וסוג השינוי, יתכן שהשינוי יהיה בתוספת תשלום (בד"כ משתדלת שלא)

במסגרת היעוץ יינתן קופון של 15% הנחה על כל המוצרים הנמכרים באתר שלי (ספרים, מפות וכדומה)


חבילת יעוץ 4 – חבילת VIP

חבילה זו היא למעשה הרחבה של חבילה 3, וכוללת, בנוסף לכל מה שנכלל בחבילה 3, גם הזמנת לינה ואטרקציות בתוספת תשלום של 500 ש"ח לשעת עבודה. חבילה זו ניתנת בהתאם לזמינות בלבד ובהתאם לפרמטרים נוספים שקשורים להזמנה (בד"כ חבילה זו לא תכלול הזמנות של חניונים/אטרקציות שמחייבים כניסה לאתרים בשנייה שחלונות הזמנה נפתחים).


תיאום תכנון טיול

המלצות מטיילים


נקודות חשובות:
– הייעוצים (למעט חבילת ה-VIP) לא כוללים הזמנת לינות, טיסות, רכב ואטרקציות אך כן כוללים סיוע שיקל על התהליך, יקצר אותו ואף יוזיל אותו
– הייעוצים הם על ארה"ב (למעט הוואי) וקנדה בלבד (ולא כוללים יעוץ על קרוזים)
– תוכניות טיול מפורטת יישלחו ללקוחות כקובץ PDF נעול לעריכה
– הייעוצים מבוססים על ספרי סדרת מסלולים וספרי סדרת זום-אין. במסגרת היעוץ ניתן יהיה לרכוש ספרים בהנחה של 15%
– תוצרי הייעוץ הם לשימוש אישי בלבד ואין להעבירם לגורמים אחרים


הזמנת יעוץ כולל הסכמה לנקודות הבאות:
– ייעוץ הטיולים (תכנון טיול) אינו כולל התחייבות להתייחסות לתמונת מצב עדכנית של אירועים או של התנאים בשטח (למשל סגירה פתאומית של כבישים). בדיקה מסוג זה היא על אחריות הלקוח בלבד
– אין אנו אחראים על איכות וטיב השירות של המסעדות, מקומות הלינה, האטרקציות וכדומה המוצעים על ידינו
– אין אנו נושאים בשום אחריות, ישירה או עקיפה לרמת שביעות הרצון של הלקוחות מתוצרי הייעוץ או מהטיול
– אין אנו אחראים לכל נזק, מכל סוג שהוא, שעלול לקרות ללקוחות שהיו אצלנו ביעוץ במהלך הטיול


שאלות ותשובות:
ריכזתי להלן שאלות שאני מקבלת מלקוחות רבים טרם יעוץ ותשובתי עליהן:

מדוע את לא מבצעת הזמנת לינה?
אני מבצעת הזמנות רק ללקוחות שבחרו בחבילה 4. בחבילות בסיסיות יותר איני מבצעת הזמנות שכן בלתי אפשרי לקמט את זמן העבודה הנוסף המתלווה לכך (זה לא רק להזמין, זה פינג פונג עם הלקוח בנוגע למה שהכי מתאים עבורו). מי שכן זקוק לעזרתי ובחר בחבילה 1 יכול לתאם פגישה מקוצרת ומוזלת נוספת ובמהלכה נבצע יחד את ההזמנה (לעתים כאשר יש בכך צורך מבצעים חלק מההזמנות יחד כבר בפגישה הראשונה). יש לציין שמבחינתי זה היה בהחלט משתלם להציע לבצע הזמנות בחינם ללקוחות, אבל אין חינם באמת. הזמנה בחינם לכאורה (שהתשלום למבצע ההזמנה היא עמלה מאתרים סיטונאים) היא לא תמיד לטובת הלקוח (ולכן בחרתי שלא לעשות זאת). למשל, כאשר אני כן מבצעת הזמנות (בחבילה 4 כאמור) אני גם בודקת היכן יותר זול – באתר המלון או באתרים סיטונאים, ובעיקר אני מזמינה הרבה מלונות שלא עובדים כלל עם אתרים סיטונאים (ויש עוד כל מיני עניינים הקשורים להזמנה בחינם שזה לא המקום לפרטם).

האם את כותבת כל תוכנית טיול (תיק טיול, חבילה 3) מחדש לכל לקוח?
אז ברור שאני לא כותבת כל פסקת טקסט מההתחלה (יש לי סטוק מוכן), אבל כן, אני בונה לכל מטייל את תוכנית הטיול שלו, באופן הכי מפורט כך שיתאים לו אישית (ובכל תוכנית בתוכנית טיול אני כותבת לא מעט טקסט שאינו רק קופי פייסט). לכל יום טיול תקבלו בדרך כלל כמה עמודי תוכן שכל מה שכתוב בהם מתאים לכם (וזה לפעמים מדהים גם אותי איך אחרי מאות יעוצים כל טיול הוא ייחודי ושונה). אגב, ימים שאין להם תוכן (למשל ימי פארקי שעשועים וכדומה) – לגביהם לא תיגבה עלות.

איזו חבילה את ממליצה לבחור?
אני ממליצה להתחיל עם חבילה 1 (שבד"כ מספיקה לרוב המטיילים) ובמידת הצורך להרחיב בהמשך (והתשלום יקוזז). מי שאין לו בעיית תקציב והזמן שלו שווה כסף יכול כמובן לבחור בחבילה מורחבת יותר.

האם את מספקת גם מידע שימושי?
ברור… אני שולחת קובץ מפורט של מידע שימושי, וכן מדריך לחניוני לילה/קרוואן, רשימת ציוד, רשימת ציוד לטיולי קמפינג ועוד. בקיצור כל מה שתזדקקו לו.

האם היעוץ חוסך כסף?
היעוץ כמעט תמיד (גם כאשר הלקוחות מגיעים כבר עם תוכנית מוכנה לכאורה) הופך את הלו"ז של הטיול ליעיל יותר מבחינת לוחות זמנים, עם פחות נסיעות, עם פחות בזבוז זמן על מקומות מיותרים ויותר השקעה במקומות שבהם צריך להשקיע זמן – וכל זה שווה גם הרבה כסף. יש כמובן עוד הצעות של חיסכון שאני מציגה בפני הלקוחות אבל מנסיוני – עניין בניית שלד המסלול הנכון היא החשובה ביותר.

מה קורה אם היעוץ של חבילה 1 מתארך מעבר לשעה וחצי?
אני משריינת ביומן שעתיים לפגישה כך שאם יש בכך צורך והיא מתארכת – הרווחתם. עד שעתיים לא יגבה תשלום נוסף.

 

 

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0