השכרת רכב בארה"ב ובקנדה

במסגרת שיתוף פעולה עם חברת אופרן אנו מציעים ללקוחותינו השכרת רכב בחו"ל בזול – בהנחה:

5% הנחה להזמנות רכב בכל העולם

8% הנחה להזמנות רכב בארה"ב ובקנדה

ההנחה היא בהשוואה למחיר המלא במוקד הטלפוני של אופרן (גם באתר אופרן יש הנחות אבל הן בד"כ מקסימום עד 5%)

למימוש ההנחה לחצו כאן

אופרן היא סוכנות השכרת רכב ותיקה ואמינה המציעה רכבים בחברות המובילות בארה"ב ובקנדה (כמו אלאמו ובאדג'ט), בתנאים משתלמים ובכיסויים ביטוחיים נוחים. היתרון בהשכרה דרך סוכנים הישראלים (כמו אופרן) היא העובדה שהפוליסה תכלול את כל הביטוחים החשובים (בניגוד להשכרה ישירה דרך החברה בארה"ב) – ובדרך כלל במחירים זולים יותר. בנוסף – שירות הלקוחות הוא בעברית והתשלום בשקלים (עם אפשרות לתשלומים).

שימו לב – השכרת רכב בקנדה והחזרתו בארה"ב בדרך כלל בעייתית או לא אפשרית וכן גם על השכרה חד כיוונית בארה"ב ובקנדה יש לעיתים קנס. כמו כן השכרת רכב למטיילים בני 21-25  היא בדרך כלל יקרה יחסית – יש תוספת יומית להשכרה בגילאים אלה (השכרה למטיילים בני פחות מ-21 בדרך כלל לא אפשרית). לטיפים חשובים נוספים על שכירת רכב בארה"ב ובקנדה לחצו כאן.

ככה נראה הרכב ששכרתי בשנת 2018 דרך חברת אופרן (רכב מעולה של אלאמו) לאחר נסיעה של 3,500 מייל לאורך חופי מערב ארה"ב, מסיאטל לסן פרנסיסקו

וככה נראה הרכב ששכרתי בטיול בשנת 2019 – טיול שהתחיל בסיאטל, עלה לרוקיס וירד לדרום מערב ארה"ב (סיום בסן פרנסיסקו) – סה"כ כ-7,500 מייל (עם כמעט אפס תקלות – למעט פאנצ'ר אחד)

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

8% הנחה

על השכרות רכב לארה"ב ולקנדה

דרך חברת אופרן

לחצו כאן להזמנה