שתי שאלות בנוגע למסלול צפון מזרח ארה"ב בפסח

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה שתי שאלות בנוגע למסלול צפון מזרח ארה"ב בפסח

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2211 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

נטע הי,
    שמחתי נורא לגלות את הפורום הזה. בשנה שעברה נסענו איתך למערב ארה"ב- הספר נפלא!
    השנה משפחתי (שני הורים +שתי בנות 18, 15) נוסעת איתך למזרח. הטיול נולד בספונטניות.
    זהו שלד הטיול (סגרנו טיסות+מרבית מלונות+רכב):
    28.3-1.4 ניו יורק
    1.4-3.4 וושינגטון
    4.4 הרשי
    5.4 לנצסטר
    6.4 איזור אגמי האצבעות
    7.4 – 9.4 מפלי הניאגרה (לינה בצד הקנדי) בערב טסים לוגאס לשלושה ימים.
    שאלותי:
    הימים בין 4.4-6.4 אינם סגורים וניראים לי קצת מאולצים היות שיש סיכוי שנמצה את האיזור מהר…
    להעביר יום נוסף לניאגרה גם ניראה לי בעיתי – מה שמעביר לשאלה הבאה – רוב האטרקציות באיזור המפלים סגורות בתקופה זו ובכל זאת (בהנחה שנתגבר על הקור) – כיצד ניתן כן לחוות את המקום?
    תודה מראש, אורית

#2219 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

שלום אורית,
    יש לי הערה לגבי המסלול – חסר הקצאת זמן לנסיעה. למשל נסיעה מניו יורק לוושינגטון אורכת כחצי יום (5 שעות). האם היא תתבצע ב-1.4? זה אומר שלושה ימים מלאים בניו יורק (28,30,31.3) ורק יומים מלאים בוושינגטוןן (2,3.4)? – יומיים מלאים בוושינגטון זה קצת מעט. ומתי מתבצעת הנסיעה להרשי? – ב-4.4 בבוקר? כנ"ל לגבי ההמשך. מציעה שתבדקו בדיוק מה שעות הנסיעה ממקום למקום ותוסיפו לתוכנית הקצאת זמן לנסיעה. ללגבי ה-4.4-6.4. הרשי זה מקום נחמד במידה ומבקרים בפארק השעשועים וזו פעילות שונה כך שזה לא נראה לי מאולץ. לנקסטר וחבל האמיש זה מקום שאין בו המון מה לעשות – בעיקר לנסוע ולעבור במקום ולראות את חיי האמיש. באזור אגמי האצבעות – באפריל הכל עדיין מושלג. אפשר לטייל בדאון טאון איתקה, באוניברסיטת קונרל, לראות את אחד המפלים שנמצא ממש בעיירה, לטייל לצד האגם. כל המסלולים ברגל יהיו קרוב לוודאי סגורים. יומיים במפלי הניאגרה זה קצת הרבה… לדעתי מספיק יום אחד או יום וחצי.
    אני הייתי בונה שוב את התוכנית עם הקצאת זמן לנסיעות ועם הוספת יום לוושינגטון. אפשר גם להוסיף ביקור בבולטימור בדרך מניו יורק לוושינגטון. ברגע שתעשו תוכנית חדשה מסוג זה שלחו לי אותה. כמו כן ניתן להעזר במסלול האדום ובמסלול הכתום בספר שלי על מזרח ארה"ב שמובילים בדיוק למקומות אלה.
    נטע

#2228 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

נטע הי
    אני יודעת ש-16 יום בטיול בארה"ב זהו זמן דחוק…. ובכל זאת בחרנו שלא לוותר. חישבתי מרחקים וזמני נסיעה. אכן תכננתי לצאת מוקדם בבוקר מניו יורק ולהרוויח חצי יום בוושינגטון. יתכן ואוסיף יום נוסף לוושינגטון על חשבון לנקסטר. אעשה חושבים ואחזור אליך.. תודה

#2230 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

בסדר גמור.
    אגב, 16 יום בצפון מזרח זה בסדר גמור.
    בכל מקרה ממליצה בחום להוסיף יום בוושינגטון.
    אפריל היא עונה נהדרת בוושינגטון – אז פורחים במקום פרחי הדובדבן.
    זו עונה פחות נהדרת לצפון (שם קר ומושלג באפריל) ולכן כדאי להוסיף זמן בדרום על חשבון הצפון.
    אפשר גם כאמור להוסיף ביקור בבולטימור.
    האם בדקת שפארק הרשי פתוח באפריל ביום בו אתם מתכננים להגיע אליו? שווה לבדוק…
    נטע

#2234 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

הי נטע
    עד כה לא נסענו לטיול משפחתי כשקר ומושלג… תמיד סבלנו מחום של יולי אוגוסט – זו תהיה חוויה ראשונה… כמובן שבדקתי את פארק הרשי ומצאתי לצערי שנפתח רק במאי…
    אבל גיליתי שפארק סיקס פלגס ליד וושינגטון פתוח ויתכן שנחגוג בו אחרי הביקור בוושינגטון…
    שאלה נוספת – האם את יכולה להמליץ על מקום לינה מיוחד באיזור אגמי האצבעות – שם נחגוג את ליל הסדר …

#2240 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

בעמוד 181 בספר שלי על צפון המזרח יש המלצות למלונות באית'קה. כולם נחמדים. לא מכירה משהו מומלץ מעבר לרשימה המופיעה שם.
    נטע

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־שתי שאלות בנוגע למסלול צפון מזרח ארה"ב בפסח
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

הנחה מוגדלת בתאריכים

20.3-10.4.24 בלבד

10% הנחה

על השכרת רכב בארה"ב וקנדה

דרך חברת אופרן

לחצו כאן להזמנה