התלבטות בכיוון מסלול טיול – רוקיס קנדיים ילוסטון

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה התלבטות בכיוון מסלול טיול – רוקיס קנדיים ילוסטון

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2231 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

אנחנו מתכוונים לעשות את המסלול הכתום (מהספר) מקוצר ל-25 יום חלק עם קראוון וחלק עם רכב.
    מאמצע ספטמבר עד תחילת אוקטובר.
    האתרים העיקריים שאנו רוצים לבקר בהם: ילוסטון, גליישר פארק, באנפ, לייק לואיז, גאספר, יוהו, וכמובן ואנקובר, כולל האי וסיאטל.
    השאלה היא, (גם מבחינת גבוליות העונה) באיזה אופן וכיוון הכי כדאי לעשות את המסלול, (מבחינת נק. התחלה וסיום):
    אופציה 1: להתחיל בקלגארי, לעלות צפונה לרוקייס ולרדת לילוסטון ומשם וסיאטל וואנקובר.
    אופציה 2: מסולט לייק צפונה לילוסטון, לרוקיס הקנדיים דרך גליישר ומשם לואנקובר וסיאטל.

#2235 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

שלום ליאור,
    באמצע ספטמבר שלג ראשון יורד בדרך כלל לכל רכס צפון הרי הרוקי – גם בילוסטון, גם בגליישר וגם בהרי הרוקי הקנדיים. בעונה זו גם נסגרים רוב חניוני הלילה. כמובן שיכול להיות לכם מזל ובשנה הבאה השלג יתאחר אבל זה באמת סיכון. קשה לי להמליץ איזה מסלול יותר טוב. שניהם בעיתיים מבחינת מזג האוויר. אני ללא ספק הייתי נמנעת מלטייל בקרוואן באזור זה בעונה זו. אם כבר לבחור הייתי הולכת על אפציה 2 שכן ברוקיס יש יותר אלטרנטיבות לטיול במקרה של שלג בהשוואה לילוטסון וברוקיס יש יותר סיכוי שהכבישים יפונו מהשלג מהר יותר וביעילות יותר בהשוואה לילוסטון.
    אגב, הכביש בגליישר לא עביר לקרוואנים.
    מצטערת לאכזב. בדרך כלל אני בעד לטייל גם במזג אוויר קר וגשום אבל לטייל בקרוואן באזור זה בסוף ספטמבר/אוקטובר זה באמת סיכון גדול.
    נטע

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־התלבטות בכיוון מסלול טיול – רוקיס קנדיים ילוסטון
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

הנחה מוגדלת בתאריכים

20.3-10.4.24 בלבד

10% הנחה

על השכרת רכב בארה"ב וקנדה

דרך חברת אופרן

לחצו כאן להזמנה