התייעצות לגבי מסלול ברוקיס הקנדים

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה התייעצות לגבי מסלול ברוקיס הקנדים

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2735 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

נטע שלום
    אנו משפחה עם 3 ילדים (16,13,9) מתכננים לנסוע ביולי, יש לנו 17 יום (מתוכם 4 ניו יורק)
    1 מגיעים לקלגרי בלילה
    2 בנף והאזור (לינה בנף)
    3 אגם לואיז (לינה בנף)
    4 שמורת יוהו (לינה פילד)
    5 שמורת יוהו (לינה פילד)
    6 נסיעה לג'ספר "דרך הקרחונים" (לינה ג'ספר)
    7 שמורת ג'ספר (לינה ג'ספר)
    8 שמורת ג'ספר (לינה ג'ספר)
    9 נסיעה עד וונקובר
    10 ויקטוריה
    12 וונקובר
    13 טיסה לניו יורק
    האם כדאי לשנות, להוסיף/להוריד בין הרוקיס לוונקובר וויקטוריה
    המון תודה אסנת

#2737 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

שלום אסנת,
    לדעתי אפשר לוותר על יום אחד ביוהו (אלא אם כן יש לכם הזמנה למקום על האוטובוס לאגם אוהרה). לגבי הנסיעה מהרוקיס לוונקובר – אני דווקא מעדיפה לסיים את המרחק ביום אחד אבל זה מאוד אישי ותלוי בכוח הסבל שלכם ושל ילדיכם. לא כל כך ברור לי הקטע של ונקובר וויקטוריה. האם ב-10.7 אתם גם נוסעים מוונקובר לוויקטוריה וגם חוזרים לוונקובר? זה נראה לי קצת לחוץ…
    בלי קשר – אל תוותרו על שיט לווייתנים בוויקטוריה וכאשר ובדרך מג'אספר לוונקובר אתם יכולים להוסיף את הפעילות המוצעות כאן:
    http://www.maslulim-america.com/%D7%A9%D7%99%D7%98-%D7%A6%D7%A4%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%93%D7%95%D7%91%D7%99-%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%96%D7%99%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%95%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A8-%D7%92%D7%90%D7%A1/
    נטע

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 6 years, 3 months ע"י נטע דגני.
    #2739 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

נטע שלום תודה על התגובה המהירה
    לגבי יוהו הכוונה היתה יום אחד אגם או'הרה (להזמין מקום באוטובוס) וביום השני אגם
    אמרלד. האם כדאי לותר על יום אחד ולהוסיף לווקטוריה/ וונקובר?
    שוב תודה

#2741 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

שלום אסנת,
    זה עניין של טעם…. אם אתם רוצים להספיק לראות את ונקובר וויקטוריה (וגם לצאת לשיט צפייה בלווייתנים) – וותרו על יום ביוהו. אם אתם רוצים רק להתמקד בטבע השאירי את התוכנית כמו שהיא. אני חושבת שאם עושים את המסלול באגם אוהרה אפשר לוותר על המסלול סביב אגם אמרלד. קחי בחשבון שסיכוי רב שלא תצליחו להשיג כלל מקום על האוטובוס לאגם אוהרה (נסי להתקשר בדיוק שלושה חודשים לפני בשעה בה נפתחים הקווים בקנדה ולא שנייה אחרי – בררי טלפונית כמה ימים קודם באיזה שעה הם נפתחים).
    נטע

#2814 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

תתקשרי היום למשרדים באגם אוהרה…. יהיה תפוס לאורך זמן רב, אבל עם קצת סבלנות תתפסי אותם.
    אני התקשרתי שלשום והזמנתי לסוף יוני.
    מספר הטלפון ושעות הפעילות מופיעות באתר, ותקחי בחשבון 9 שעות אחורנית.
    שימי לב – החל ממחר הם יוצאים לחופשת האיסטר….

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־התייעצות לגבי מסלול ברוקיס הקנדים
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0