איזור פסיפיק רים בספטמבר והמשך אחרי רוקיס

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה איזור פסיפיק רים בספטמבר והמשך אחרי רוקיס

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #60841 הגב
    פנינית
    אורח

שלום,
    מתכננים רוקיס וגליישר בקיץ 2021 החל מ 20 לאוגוסט לערך ולאחר מכן עדיין נותרים לנו 3-4 שבועות לטיול ארוך.
    אני מתלבטת בין שתי אפשרויות:
    1. אפשרות "טבעית" להמשיך לחיבור חלקי המסלול החום הכתום והירוק באיזור ונקובר-פסיפיק רים-טופינו ולאחר מכן סיאטל והאיזור. לגבי אפשרות זו את ממליצה בספר עד אוקטובר אבל שאלתי היא האם אין רוחות בספטמבר מכיוון שהרבה מהפעילות היא בקרבת חופים? כלומר האם באמת נהנה בעונה כזו מהטבע באיזור החופים או נסבול בעצם גם אם הכל פתוח ואפשרי…
    2. אפשרות שונה לחלוטין מכיוון שיש לנו לא מעט זמן היא לקחת טיסה מקלגרי לסן פרנסיסקו והאיזור ולהשלים את יוסמיטי בה לא ביקרנו (היינו בטיול בילוסטון ופארקי יוטה בעבר אך לא ביוסמיטי) ומשם להשלמות מסלולים ביוטה שמאוד אהבנו. בספר הגדרת את האיזורים של אורגון וצפונה ככאלה ל"תיירים מנוסים שכבר ראו הרבה" ואילו אנחנו עוד לא ביקרנו במקומות די ידועים בארה"ב ולא מגיעים בתדירות גבוהה, אולי זו הזדמנות טובה להשלמות יותר אטרקטיביות מאשר מה שבמקרה קרוב לרוקיס? תודה!!

#60855 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

הי
    ראשית – הסיכוי שקנדה תיפתח הקיץ לא רב. כדאי לקחת זאת בחשבון ולהכין גיבוי לטיול רק בארהב למקרה שקנדה לא תיפתח
    1. ספטמבר חודש טוב. כמובן שהכל עניין של מזל. גם באוגוסט יתכנו ימי גשם עזים. זה אזור של יערות גשם ממוזגים שגשומים כל השנה.
    2. נראה לי רעיון מצוין.
    לא הבנתי בדיוק מה תוואי המסלול שלכם – אם הטיול מסתיים בסיאטל ואם יש לכם 4 שבועות, אולי שווה לכם לרדת מסיאטל דרומה ברכב על פי טיסה
    נטע

#60859 הגב
    פנינית
    אורח

תודה!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־איזור פסיפיק רים בספטמבר והמשך אחרי רוקיס
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0