הנחה בביטוח בריאות

כשאני נוסעת לחו"ל אני עוברת בין אתרים של כמה חברות ביטוח (מגדל, הראל, פניקס, כלל, פספורטקארד) ובודקת מה הביטוח הכי זול שמתאים למאפיינים של המשפחה שלי ולאופי הטיול.

אבל אני לא באמת מבינה מה כתוב באותיות הקטנות (וגם אין לי בדרך כלל זמן להתעמק) ואני די בטוחה שאם הייתי משקיעה בזה יותר זמן הייתי יכולה לחסוך הרבה כסף (בעיקר בטיולים אורכים ובעיקר במצב המשפחתי שלנו בו לחלקינו יש מצב רפואי קודם).

לכן, הסתעיות בסוכן ביטוח שעובד עם כל החברות במטרה לאתר את הפוליסה שתואמת למאפייני הלקוח היא חשובה ביותר (תפירת הפוליסה הנכונה לפי מאפייני הלקוח משמעותה לפעמים שללקוח א באותה משפחה תתאים פוליסה של הפניקס וללקוח ב באותה משפחה הכי ישתלם לעשות ביטוח של הראל).

זהו צורך שאני מרגישה יותר ויותר לאחרונה – גם בטיולים שלי, וגם בטיולים של לקוחות שלי – בעיקר לקוחות מבוגרים או עם בעיות רפואיות משמעותיות שהקורונה פגעה מאוד באופציות הביטוחיות שלהם.

לכן חיפשתי לאחרונה חברת ביטוח שעושה בדיוק את זה, פלוס החלטתי לנסות לנצל את העבודה שאנחנו כאן קבוצה גדולה עם כוח קנייה משמעותי – כדי להציע לכל חברי הקבוצה הנחה.

אז מצאתי – ואני מתחילה שיתוף פעולה חדש עם סוכנות הביטוח שמעוני יובל. חברה זו עובדת עם כל חברות הביטוח והם יסייעו לכם לתפור את הפוליסה שהכי מתאימה לכם.

אתם מוזמנים לפנות אליהם ולומר שהגעתם דרכי והם מבטיחים עד 10% (אין הנחה לביטוח דרך פספורט קארד) ללקוחותי (גובה ההנחה תלוי במאפייני המטיילים והטיול) – בהשוואה למחירים הרגילים שתמצאו באתרי החברות. אל תעשו ביטוח לפני שתשוו.

למימוש ההטבה יש להתקשר לאריאלה: 052-454-9738

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

מכירים את מחולל המסלולים שלנו?

הדרך החדשה לתכנן טיול לחו"ל

מוזמנים להתנסות