מתי להזמין מלון?

מתי להזמין מלון? מוטל 6

מתי להזמין מלון? אם אתם לנים במלון תוכלו לעתים קרובות למצוא מקום פנוי במלונות רבים בארה"ב ובקנדה גם אם לא הזמנתם מקום זמן רב מראש. יחד עם זאת מומלץ מאוד להזמין מראש מקומות לינה ויש אף מקומות שאם לא תזמינו בהם מקום מראש יש סיכוי שלא תצליחו כלל למצוא בהם מקום לינה פנוי. המלצה זו תקפה שבעתיים כאשר מדובר בסופי שבוע ובחגים לאומיים. ברוב המלונות (למעט אלה שבתוך שמורות הטבע הלאומיות) מדיניות הביטולים מאוד נוחה ובמקרה של שינוי תוכניות ניתן תמיד לבטל את ההזמנה ללא תשלום קנס, כיום או יומיים לפני מועד השהות במלון.

בערים גדולות ובמקומות בהם יש שפע מלונות תוכלו כמעט תמיד למצוא מקום פנוי גם אם תבצעו את ההזמנה בסמיכות של כחודש-חודשיים למועד הטיול. יחד עם זאת אם תבצעו את ההזמנה מוקדם יותר ההיצע שיעמוד בפניכם יהיה גדול יותר. במקומות קטנים יותר שאין בהם הרבה מלונות ושהם פופלאריים מאוד בקרב תיירים מומלץ להזמין מקום לינה כמה שיותר מוקדם (כחצי שנה מראש) שכן ככל שמתקרב תאריך הטיול ההצע פוחת  עד מאוד.

מקומות בעייתים במיוחד בהם כדאי לבצע הזמנה מבעוד מועד הם: טופינו (שבאי ונקובר), שמורת ברייס, שמורת יסומיטי (קליפורניה), המצוק הצפוני של הגרנד קניון (אריזונה), עמק המוניומנט (בגבול שבין אריזונה ליוטה), הרי הרוקי הקנדיים (בפרובינציות קולומביה הבריטית ואלברטה שבקנדה), העיירה פרובינסטאון שבחצי האי קייפ קוד (מסצ'וסטס) וכן אזור ניו אינגלנד (ורמונט, מיין, ניו המפשייר) וחלקים ממדינת ניו יורק בעונת השלכת. במקומות אלה תתקשו עד מאוד למצוא מקום פנוי במידה ולא הזמנתם מקום מבעוד מועד.

שימו לב:

  • כשמזמינים חדר במלון בארה"ב, בדרך כלל לא משנה כמה אנשים ילונו בחדר. המחיר הוא לחדר, ללא התייחסות למספר האנשים. חדרי המלונות כוללים לרוב מיטת King (מיטה זוגית גדולה), או שתי מיטות Queen (מיטות זוגיות רגילות. בחדר כזה יכולים ללון בנוחות ארבעה אנשים), או שתי מיטות Double (מיטות זוגיות קטנטנות, שאינן נוחות לשני אנשים. בחדר כזה יכולים ללון בנוחות שני אנשים, ובדוחק – ארבעה).
  • היצע חדרים במלונות המיועדים לחמישה או שישה איש מוגבל (כדי לזכות בחדרים אלה כדאי להזמין מבעוד מועד). על כן, אם אינכם רוצים לשכור שני חדרים, משפחות של חמישה איש (זוג הורים ושלושה ילדים) יכולים לשכור חדר ובו שתי מיטות Queen (או שתי מיטות Double) ולבקש מיטה נפחחת (rollaway bed) – אפשרות זו בדרך כלל אינה מופיעה באתר ההזמנות וכדי לברר האם היא אפשרית כדאי לשלוח מייל למלון או להתקשר אליו. בכל מקרה לינה בחדר אחד ולא בשניים במקרה זה תוזיל מאוד עלויות.
  • למטיילים עם המשפחה מומלץ לבדוק את רשתות המלונות הבאות, הכוללות סוויטות ובחלק מהמקרים אף מטבחון מאובזר: Residence Inn ,Embassy Suites ו-Fairfield Inn & Suites.
  • בעת הזמנת חדר במלון כדאי לבקש בפירוש חדר שאסור להכניס אליו כלבים. גם אוהבי כלבים יעדיפו קרוב לוודאי חדר שאין בו ריחות של בעלי חיים.
  • למחירי מלונות נוסף מס שיכול להגיע ל-15%.
  • בכל מקרה כדאי להזמין חדרים רק עם אפשרות ביטול.
  • כרטיס AAA (ניתן לעשות בממס"י) מקנה 10% הנחנה במרבית מלונות ארה"ב וקנדה. אפשר גם לעשות כרטיס מועדון בחלק מהרשתות (ללא עלות) שגם הוא מקנה הנחות. אזרחים ותיקים יכולים לבקש תעריף אזרח ותיק (Senior Rate) וכך לזכות בהנחה – כל האמור לעיל תקף רק אם ההזמנה בוצעה באתר המלון ובמחיר מלא.

למידע נוסף על הזמנת מלונות לחצו כאן

ראו כאן רשימת מלונות מומלצים בארה"ב ובקנדה על פי רמות מחיר

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

מכירים את מחולל המסלולים שלנו?

הדרך החדשה לתכנן טיול לחו"ל

מוזמנים להתנסות