5 טיפים בנוגע לכבודה

  1. טיסות פנים בארה"ב מזוודה עולה כסף. אם תזמינו את הטיסות מהארץ כמקשה אחת (כולל טיסות הפנים) לא תצטרכו לשלם על מזוודה בטיסה פנימית.
  2. מזוודות עלולות לא להגיע ליעד. הקפידו לקחת תיק יד למטוס (כדאי לקחת טרולי אחד עם גלגלים לכל נוסע בתוספת לתרמיל גב קטן לכל נוסע) שבו יש בגדים ללפחות יום-יומיים. כדאי גם לארוז את המזוודות כך שאם אחת תאבד תוכלו בקלות לזכור מה היה בה ולהיכנס לחנות ולבצע רכישה מרוכזת אחת. למשל, אפשר לשים במזוודה אחת את כל הנעליים והמעילים. אם המזוודה לא תגיע אפשר להיכנס לחנות אחת או שתיים ולבצע רכישה אחת של נעליים ומעילים לכל המשפחה (ולקוות שהביטוח יפצה אתכם על הרכישה). מצב זה עדיף על פני מצב בו במזוודה אחת יהיו פריטים רבים יותר מסוגים שונים שיחייבו כניסה לחנויות רבות.
  3. למשפחה שיוצאת לטיול כדאי לקחת מעט מזוודות מלאות ואת השאר להכניס מזוודה בתוך מזוודה (ריקה) – עבור ציוד שירכש במהלך הטיול. למרות שטיול לארה"ב וקנדה הוא בדרך כלל ארוך, כדאי להצטצמם בכמות הציוד שמביאים מהארץ. במלונות לאורך הטיול תמצאו מכונות כביסה נוחות לשימוש ובמהלך הטיול בדרך כלל רוכשים לא מעט. עודף ציוד מסרבל ומכביד.
  4. בעוד שלמזוודה יש מגבלת משקל (בדרך כלל 50 פאונד שהם 22.5 ק"ג) שבדרך כלל מקפידים עליהם בצ'ק אין, את תיקי היד בדרך כלל לא שוקלים. לכן, אם אתם 'על הקשקש' מבחינת משקל, כדאי בעת האריזה לשים את הדברים הכבדים בתיקי היד ובטרולי שאיתם עולים למטוס.
  5. אם אתם עוברים כל לילה מלון, ורוצים לחסוך זמן בהתארגנות – בהגיעכם למלון אל תעלו את כל המזוודות למעלה לחדר. ארגנו את הציוד הנחוץ ללילה לכל המשפחה בתיק קטן (תיק איקאה עושה את העבודה מצוין) והעלו רק אותו לחדר. ברוב המקומות אין בעיה להשאיר ברכב מזוודות (אבל תמיד כדאי לקחת עמכם את דברי הערך).

מה לארוז לטיול? לרשימת ציוד מומלצת לטיול לחצו כאן

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

מכירים את מחולל המסלולים שלנו?

הדרך החדשה לתכנן טיול לחו"ל

מוזמנים להתנסות