איך להזמין מלונות בארצות הברית ובקנדה?

בספרים שלי וגם ביעוצי הטיולים האישיים שאני עושה – אני ממליצה ללקוחותי על מלונות מתאימים להעדפותיהם (רמות מחיר, אופי מלון, מיקום וכדומה). ברבים מהמלונות ישנתי בעצמי (ולכן קל לי להמליץ עליהם), בחלקם ביקרתי (אך לא ישנתי) ועל חלק קיבלתי המלצות מלקוחות. אבל יש גם מקומות בהם אני נאלצת להמליץ מלונות שאיני מכירה. אז איך לא נופלים בפח? או איך להזמין מלונות בארצות הברית ובקנדה בצורה נכונה?

לרשימת כל המלונות המומלצים שלי לחצו כאן

האמת היא שאחרי לינה במאות מלונות בארה"ב ובקנדה מפתחים חוש, ובארה"ב – בה רוב המלונות הם מלונות רשת, זה אפילו לא מאוד קשה. ומה עושה מי שאין לו נסיון? אז הנה קצת מהטיפים שלי לגבי איך להזמין מלונות בארצות הברית ובקנדה באופן כזה שלא תיפלו בפח:

אני מציעה להשוות דירוג בכמה אתרים – ובעיקר בוקינג וטריפאדוויזור. בבוקינג אני ממליצה להשתדל להזמין מלונות רק מציון של 8.5 ומעלה (אם כי כאשר מדובר על מלון של רשת מוכרת אני מזמינה לעתים קרובות גם מלונות עם ציון 8 – שהם בדרך כלל סבירים בהחלט לשנת לילה). בטריפאדוויזור כדאי לפלטר את המלונות על פי Traveler Ranked (ולא על פי הדיפולט של האתר שהוא פילטור על פי Best Value). אם יש בעיר מסויימת למשל 100 מלונות על פי אתר זה, כדאי לנסות להזמין מלון מבין ה-25 הראשונים (ה-25% העליונים בדירוג). לעתים כדאי גם לקרוא את הביקורות על המלון (ולהקפיד לקרוא גם את הביקורות הלא טובות) – ביקורת המדברת על רעש משיפוץ שהיה במלון לפני שנה לא תהיה בהכרח רלוונטית, כך גם ביקורת על פקידה ספציפית שלא הייתה נחמדה מספיק. לעומת זאת ביקורת שלילית על זרם המים במלון, הנראות הכללית של המלון, הרגשת הביטחון במלון וכדומה – זה כבר סיפור אחר.

יש לציין שהזמנת B&B היא בעלת יותר דרגות סיכון מהזמנת מלון – אפשר להצליח מאוד (ואפילו למצוא מחיר זול) ואפשר גם ליפול. בטריפאדוויזור כדאי גם לשים לב למלונות שמופיעים בקטגוריית Specialty Lodging שלעתים ניתן למצוא מביניהם מקומות לינה נהדרים במיוחד.

יש לזכור שבמקומות פופלארים רבים יש מלונות שאינם רוצים לשלם עמלה לבוקינג (ושבמילא רוב הזמן בתופסה מלאה) אשר הפסיקו לעבוד עם בוקינג, ובמקרה הזה אתר טריפאדוויזור יכול לסייע לכם לאתר את רשימת המלונות – ובעזרתה תוכלו להגיע לאתרים הישירים של המלונות. להמלצות שלי על מלונות ברחבי ארה"ב וקנדה מציעה לגלוש לעמודים להלן בהם תוכלו למצוא רשימות מלונות באתרים שונים, מדורגים על פי רמות מחיר.

לטיפים נוספים בנוגע להזמנת מלונות לחצו כאן (סעיפים 15-28).

לרשימת כל המלונות המומלצים שלי לחצו כאן

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

מכירים את מחולל המסלולים שלנו?

הדרך החדשה לתכנן טיול לחו"ל

מוזמנים להתנסות