יעוץ טיולים ל-PCT

יעוץ טיולים ל-PCT, שביל ישראל של מערב ארה"ב

שביל ההליכה PCT הוא המקביל האמריקני לשביל ישראל (אלא שהוא פי 4 יותר ארוך). השביל חוצה את מערב ארה"ב לאורכה ומוביל מגבול ארה"ב-מקסיקו לגבול ארה"ב-קנדה, וההליכה לכל אורכו אורכת 5-6 חודשים (אך ניתן ללכת גם מקטעים קצרים יותר).

השביל כולל הליכה באזורים מדבריים מרהיבים, בהרי הסיירה נואדה המרשימים (כולל עלייה להר וויטני, ההר הגבוה בארה"ב למעט קנדה) וכן הליכה ביערות הגשם והרי הגעש של צפון מערב היבשת. אפשר ללכת את כל השביל ואפשר ללכת מקטעים קצרים ממנו. כך או כך הנופים לאורכו של שביל זה הם ללא ספק מהמרשימים בעולם, והחוויה עילאית.

הליכה בשביל ה-PCT דורשת הכנה מרובה – הזמנת פרמיטים, בחירת ציוד מתאים (כולל מכשיר איתור לוויני למקרה חירום), הכרת המסלול ובחירת החלוקה הנכונה לימים, מידע על מקורות מים/מקומות הצטיידות במזון וכן היכרות עם הכנה נכונה למזגי האוויר השונים (כולל הליכה בשלג עם ציוד מתאים ושליחתו בדואר אל תחנות שונות לאורך המסלול). כדי לתכנן נכון את הטיול לאורך שביל ולמקסם את ההנאה מהטיול כדאי לעשות עבודת מחקר מעמיקה ורצינית מאוד או לפנות לייעוץ מקצועי.

יעל פלטי ורותם דגני סיימו לאחרנה הליכה במסלול – ממקסיקו עד קנדה, 5.5 חודשים של שיכרון חושים – רק הם, האוהל שלהם, התרמילים שלהם ששקלו (בלי אוכל ומים) פחות מעשרה ק"ג כל אחד והמון אנשים נחמדים שהם פגשו בדרך. קדמו לטיול חודשים רבים של עבודת מחקר מעמיקה שבזכותה הם זכו לטיול כמעט נטול תקלות.

יעל ורותם ישמחו לשתף אתכם את הידע שלהם ולסייע לכם ולתכנן נכון את הטיול שלכם – ובמינימום זמן ומאמץ.

מה הם מציעים?

שתי חבילות יעוץ יעוץ טיולים ל-PCT:
1
שיחת זום של שעה ללא תמיכה (מספר משתתפים לא מוגבל)
עלות: 250 שח
(שיחה שנייה במידת הצורך ב-20% הנחה)
2
שיחת זום של שעה עם תמיכה במיילים לאחריה (מקסימום 3 משתתפים)
עלות: 500 שח

כדאי להזדרז. חלון הזמנת הפרמיטים להתחלת הליכה מהגבול עם מקסיקו לשנת 2022 כבר נפתח, וחלון ההזמנה למקטעים אחרים של המסלול נפתח בתחילת ינואר.

לתיאום יעוץ שלחו ווטסאפ ליעל פלטי: 052-639-8719

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0