סדרת זום-אין

כדי להפיק את המרב מהטיול בפארקים הלאומיים של ארצות הברית חשוב לתכנן את הביקור בהם מראש ובקפידה: בחירת מועד הטיול, החלטה על חלוקת הימים, הזמנת מקומות לינה, תיאום מראש של פעילויות, החלטה באילו מסלולי הליכה לטייל ועוד. על הצורך הזה בדיוק עונים מדריכי ספרי ההדרכה שלנו לטיול בפארקים הלאומיים של ארה"ב מסדרת זום אין, שבהם תוכלו למצוא את כל המידע שתזדקקו לו בעת הטיול בשמורות הטבע הלאומיות (משולב בתמונות צבעוניות ובהמון מפות שיקלו על ההתמצאות), ובעזרתו תוכלו לתכנן מבעוד מועד את רגעי השיא של הטיול.

מידע הנכלל בספרי סדרת זום אין – ספרי הדרכה לטיול בארה"ב:

  • מתי לנסוע, לכמה זמן, שעות פתיחה ועוד. תיאור מפורט של מסלולי ההליכה בשמורות, כולל דירוג רמת היופי.
  • מלונות וחניוני לילה, כולל דירוג רמת היופי של החניונים ומידע על טיול בקרוואן.
  • מידע רב על פעילויות ומסלולים המותאמים למשפחות עם ילדים. שיט נהרות,טיולי אופניים, רכיבה על סוסים ועוד.
  • דרכי נוף, שמורות מדינה, ערים ואתרים בקרבת השמורות הלאומיות.
  • הצעות למסלולי טיול במערב ארצות הברית המחברים בין השמורות.

ביקור בשמורות הטבע הלאומיות הוא ללא ספק אחד משיאי הטיול בארצות הברית, אבל דמיינו את עצמכם מגיעים לשמורה אחרי נסיעה ארוכה: איפה מתחילים? איך בוחרים מסלולים רגליים? כיצד מתאימים פעילויות לילדים? רובנו ניגשים מיד למרכז המבקרים, אבל שם המידע מוגבל (ובשפה זרה) וההמלצות הן סטנדרטיות ואינן מותאמות בהכרח לרצונות שלנו (המלצות שיצמצמו בדרך כלל את הביקור למקומות שאליהם כ-ו-ל-ם הולכים). בנוסף לכך, פעמים רבות לאחר שאנו עוזבים את מרכז המבקרים אנו מגלים ששכחנו לשאול שאלות חשובות ושעדיין חסר לנו ידע. כדי להפיק את המרב מהטיול בשמורות, חשוב אפוא לתכנן אותו מראש ובקפידה: בחירת מועד הטיול, החלטה על חלוקת הימים, הזמנת מקומות לינה, תיאום מראש של פעילויות ועוד. על הצורך הזה בדיוק עונים מדריכי סדרת זום-אין. כאן תוכלו למצוא את כל המידע שתזדקקו לו בעת הטיול בשמורות הטבע הלאומיות, ובעזרתו תוכלו לתכנן מבעוד מועד את רגעי השיא של הטיול. נסיעה טובה!

כל השמורות שבהן מתמקדת סדרת הספרים זום-אין מתוארות אמנם גם בספרי סדרת מסלולים אלא שהמידע אודותיהן בסדרת זום-אין מקיף הרבה יותר ומפורט הרבה יותר. לכן ביציאה לטיול כדאי להצטייד בספרים משתי הסדרות: לתכנון המסלול ולמידע על אתרים שאינם שמורות לאומיות – בסדרת מסלולים, ולמידע על שמורות לאומיות – בסדרת זום-אין.

ספרי הדרכה לטיול בארה"ב - בחרו בספר המתאים

ספרי הדרכה לטיול בארה"ב - המלצות

ספרי הדרכה לטיול בארה"ב - חנות

יצאו לאור בסדרת זום-אין:

"כרך 1: ברייס-זאיון-קפיטול ריף-גרנד קניון", "כרך 2: ארצ'ס-קניונלנדס", "כרך 3: יוסמיטי-סקויה וקינגס קניון", "כרך 4: ג'ושואה טרי-עמק המוות-איי התעלה-פינאקלס", "כרך 5: גליישר-ילוסטון-גרנד טיטון"

ראו כאן דוגמא לכריכה קדמית ואחורית:

ספרי הדרכה לטיול בארה"ב - כריכה

ראו כאן עמודים לדוגמא (עמודים אלה הם מתוך כל חמשת ספרי הסדרה בערבוביה. לחצו על כל עמוד להגדלה):

ספרי הדרכה לטיול בארה"ב - עמוד העשרה לדוגמא

ספרי הדרכה לטיול בארה"ב - בוקסה בעלי חיים

4_6-7

מדריכי נסיעות לפארקים הלאומיים של ארצות הברית - עמוד פתיח לדוגמא

2_16-17

1_106-107

2_38-39

4_20-21

5_140-141

1_78-79

3_40-41

3_78-79

5_70-71

4_70-71

3_92-93

3_74-75

5_40-41

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0