מי אנחנו?

שלום, שמי נטע דגני.

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לטייל. כילדה וכנערה התגוררתי בארה"ב, וטיולי הקמפינג שערכתי במרחביה עם משפחתי זכורים לי כחוויות הילדות הטובות ביותר. מאוחר יותר, בצבא, ניסיתי להנחיל את אהבת הטיולים לאחרים בהדרכות לחיילים ולבני נוער בוואדיות ובפסגות של הרי אילת. לאחר לימודי תואר שני בביולוגיה ימית התנסתי לראשונה בשילוב בין אהבת הטיולים לכתיבה, כאשר הזדמנות יוצאת דופן איפשרה לי לעבוד כעורכת המגזין 'טבע הדברים'. מאוחר יותר (אחרי כמה שנים בהי-טק כמהנדסת תוכנה) נסעתי עם משפחתי (הפעם כבוגרת, אם לילדים) לרילוקישיין של כמה שנים במדינת קליפורניה הקסומה, ושם במהלך הטיולים הנהדרים, נוכחתי לדעת שיש המון ספרי טיולים בשוק אבל יש מעט מאוד מדריכי טיולים בעזרתם ניתן לתכנן בקלות טיול נכון.

כך עלה הרעיון לכתוב ספרים בפורמט שלא היה קיים עד אז בשוק מדריכי הטיולים – פורמט של מסלולים, ואני החלטתי לקפוץ למים, לנטוש את תחומי העיסוק הסנטדרטיים ולהשקיע את כל זמני בפיתוח פורמט ייחודי זה, ובכתיבת הספר 'קליפורניה מסלולים'. זו הייתה בעצם התחלתו של המותג 'סדרת מסלולים' שמאז ראו בו אור 10 ספרים על אודות צפון אמריקה. בהמשך הצטרפו לרשימה עוד 5 ספרים מסדרת 'זום-אין' המתמקדת בפארקים הלאומיים של ארה"ב.

במקביל לכתיבת הספרים אני ממשיכה לטייל רבות בארה"ב ובקנדה, ומקפידה לצאת לנסיעות עדכון (אינטנסיביות) בהיקף של כחודש בשנה לפחות, שבאמצעותן, נוסף על עדכון מקומות 'ישנים' אני גם מביאה לקוראים מידע על מקומות חדשים (אפשר לקרוא עוד אל הטיולים שלי כאן בבלוג).

בעקבות פרסום הספרים פנו אלי מטיילים רבים שביקשו שאייעץ להם לגבי טיול עתידי, וכך התחלתי, בנוסף על כתיבת ספרים, גם לייעץ למטיילים הנוסעים לחו"ל (עוד הרבה שהתחום הזה, של ייעוץ טיולים, קרם עור וגידים). במקביל, הקמתי אתר זה המרכז בתוכו אפשרות לשאול שאלות, לקרוא תשובות שקיבלו מטיילים אחרים, לקבל טיפים, עדכונים והמלצות מהשטח וכן לרכוש תוכניות טיול מובנות שיכולות לשדרג מאוד כל טיול (בבנק המסלולים), במחיר שווה לכל כיס.

הבייבי האחרון שלי באתר הוא מחולל המסלולים – כלי אינטראקטיבי לתכנון טיול, באמצעותו תוכלו למצוא בקלות את מסלול הטיול המתאים במיוחד עבורכם.

טיול מהנה! נטע

קראו עלי עוד כאן


NavaMoscko

שלום, שמי נאוה מוסקו. אני מעצבת גרפית, עובדת ויוצרת בסטודיו ביתי, בישוב כפרי בשפלה. ב-15 השנה האחרונות זכיתי לעצב כל מה שיכול לצאת מבית דפוס: קטלוגים לתערוכות, פוסטרים לכנסים, חוברות תדמית וברושורים, אריזות למוצרי ביוטק, ספרים מכל הסוגים – ילדים, לימוד, מדע, וכמובן את סדרת מדריכי הטיולים 'מסלולים'. האחרונה הייתה מלאכה מייסרת מאין כמוה: איך אפשר לעמוד בדד-ליין כשהתמונות המרהיבות מפתות אותך לצלול לתוך הטקסט ולפנטז על הטיול המשפחתי בצפון מזרח ארה"ב או באלסקה. טוב חברים, התחלתי לחסוך למען מטרה נשגבת: המסלול החום בספר 'ארה"ב מערב מסלולים'. ליצירת קשר: www.navamosko.com

 


שלום, שמי שרון גולדמן. את נטע הכרתי בבית הספר היסודי, ומאז ועד היום דרכינו מצטלבות: בלימודים, בעבודה ובטיולים משותפים. בשנים האחרונות אני מתגוררת עם משפחתי בקנדה, ומשתדלת לטייל מתי שמתאפשר, בעיקר בצפון אמריקה. לאחרונה הצטרפתי לנטע ולצוות בכתיבת ספרי 'זום אין' ובכתיבה ועריכה של ספרים אחרים בסדרת 'מסלולים' (וכן בכתיבת תוכניות טיול שב'בנק המסלולים'). אני נהנית לתרום מנסיוני שהצטבר במרוצת השנים של טיולי משפחה, ובה בעת להתחיל לחלום על טיולים במקומות בהם טרם ביקרתי.

 

 

Ruthi Megides


שמי רותי מגידס, עורכת הלשון של ספרי הסדרות 'מסלולים' ו'זום אין'. אני עורכת גם ספרים, מאמרים וקטלוגים לתערוכות במוזיאונים. העיסוק בטקסטים מזמן לי מפגשים עם מקומות, סיפורים, נושאים ורעיונות חדשים כל העת. כאן, בסדרת 'מסלולים', התוודעתי לראשונה למסלולי טבע של ממש בארצות הברית, ואכן נסעתי בעקבותיהם לטיול שלכת מרהיב בניו אינגלנד. אני בעלת תואר שני בלשון עברית ובעלת תעודת עורך לשון מוסמך מטעם אוניברסיטת תל אביב. ליצירת קשר: [email protected]

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0