פלורידה מסלולים

מבצע!

תיאור קצר: הספר פלורידה מסלולים מוביל אל מדינה שהיא הפתעה – גן עדן של יופי טרופי, מעין 'מיני אמנזוס', המספקת הזדמנות לצפות…

מחיר: 89  49 

הספר פלורידה מסלולים מוביל אל מדינה שהיא הפתעה – גן עדן של יופי טרופי, מעין 'מיני אמנזוס', המספקת הזדמנות לצפות בבעלי חיים בכמות ושלא הייתה מביישת מחוזות מבודדים יותר. פלורידה היא יעד טיולים נהדר. היא ניחנה באוצרות טבע יוצאי דופן: חופי ים עם חול לבן כשלג, מעיינות מים מתוקים ואזורי ביצות המאוכלסים בשפע בעלי חיים. זהו מקום מצוין לצפות בו באליגטורים, בפרות ים, בדולפינים, בעופות מים ואף בדובים ובפנתרים – מבעד לחלון המכונית, בעת טיולים רגליים או מסיפונם של קאנו וקיאק. אל היופי הטבעי הזה מצטרפות האטרקציות התיירותיות של פלורידה, ובראשן אורלנדו ופארקי השעשועים המקיפים אותה.

הספר פלורידה מסלולים נכתב כדי לסייע לכם המטיילים לתכנן טיול מופלא אל חבל ארץ זה שאחד היתרונות הגדולים בו הוא העובדה שניתן לטייל אליו גם באביב, בסתיו ובחורף (בפסח ובחנוכה), שלא כמו ברבים מהאזורים האחרים של מערב ארה"ב ושל צפון מזרח ארה"ב, בהם ניתן לטייל רק בקיץ. בספר שש הצעות של מסלולי טיול מפורטים המפורטים להלן:

מפות שמומלץ לרכוש: מפת פלורידה
למסלולים החולפים במיאמי, אפשר גם לרכוש את מפת מיאמי

פלורידה מסלולים – המסלול התכלת

כל השנה (עדיף סוף נובמבר-תחילת מאי), 6 ימים: מסלול קצר זה, המתמקד בדרום מדינת פלורידה, משלב בילוי עירוני בעיר מיאמי עם טיול אל חיק הטבע. המסלול מומלץ לכל מי שמתעתד לנסוע למיאמי ורוצה להוסיף לביקורו נדבך של טבע, הכולל חופי ים, איים ואזורי ביצות שופעי בעלי חיים. המסלול מתחיל בעיר מיאמי שבדרום מדינת פלורידה וממשיך דרומה אל עבר איי קיז, ארכיפלג צר וארוך של איים בדרום המדינה בעל חופי זהב ומי טורקיז. מהאיים מוביל המסלול צפונה ומערבה אל שמורת הטבע הלאומית יוצאת הדופן ביופייה – אברגליידס – שבה ניתן לצפות באליגטורים, קרוקודילים, דולפינים, פרות ים, צבים ומגוון עופות מים. המסלול מסתיים בנסיעה חזרה למיאמי. אפשר לטייל במסלול זה בקרוואן, אך מכיוון שהוא קצר מאוד באופן יחסי (וההתארגנות בקרוואן אורכת זמן) אפשרות זו אינה מומלצת. לחלופין אפשר ומומלץ לשלב במסלול זה לינה במלון במיאמי ולינה באוהל בחניוני לילה בחיק הטבע.

פלורידה מסלולים – המסלול הירוק

כל השנה (עדיף סוף נובמבר-תחילת מאי), 11 ימים: מסלול זה, המתמקד בדרום ובמרכז של מדינת פלורידה, משלב בילוי עירוני עם טיולים בחיק הטבע בכמה מן השמורות שמדינה זו התברכה בהן. המסלול מומלץ לכל מי שמתעתד לנסוע לפארקי השעשועים של אורלנדו ורוצה להוסיף לביקורו נדבך של טבע, הכולל חופי ים, מעיינות ואזורי ביצות שופעי בעלי חיים. המסלול מתחיל בעיר מיאמי שבדרום מדינת פלורידה וממשיך מערבה אל עבר שמורת הטבע הלאומית יוצאת הדופן ביופייה – אברגליידס – שבה ניתן לצפות באליגטורים, קרוקודילים, דולפינים, פרות ים, צבים ומגוון עופות מים. משמורת אברגליידס ממשיך המסלול צפונה לאורך חופיה המערביים של מדינת פלורידה אל עבר העיר אורלנדו ופארקי השעשועים המקיפים אותה. לאחר ארבעה ימים של רכבות הרים, קרוסלות, מגלשות מים וגם לא מעט תורים מתישים, עוזב המסלול את עיר הפארקים ומוביל אל מעיין בלו ספרינגס, אשר בחודשי החורף מרכז בתוכו מאות פרות ים, שנודדות אליו מנהר סיינט ג’ונס. המשך המסלול מוקדש למרכז החלל קנדי, לחוף הים הלאומי הנהדר קייפ קנברל ולחופיה הדרום מזרחיים של מדינת פלורידה בואך מיאמי, נקודת ההתחלה והסיום של מסלול זה. אפשר לטייל במסלול זה בקרוואן, אך מכיוון שרצף השהות בטבע במסלול זה אינו ארוך (שכן הביקור באורלנדו, בה עדיף ללון במלון, הוא באמצע המסלול) אפשרות זו אינה מומלצת. לחלופין אפשר ומומלץ לשלב במסלול זה לינה במלונות באורלנדו ובמיאמי ולינה באוהל בחניוני לילה בחיק הטבע.

פלורידה מסלולים  המסלול הכתום

כל השנה, 11 ימים: מסלול יפהפה זה מתמקד בצפון ובמערב של מדינת פלורידה, באזור המשופע במעיינות מים צלולים שבהם שפע בעלי חיים ואשר לאורכו חופים ואיים בעלי חול ים לבן כשלג. המסלול מומלץ לכל מי שרוצה להוסיף לביקור בעיר אורלנדו בילוי נהדר של כמה ימים בחיק הטבע, באזור שהוא ללא ספק 'הדובדבן שבקצפת' של מדינה זו. המסלול מתחיל בעיר אורלנדו ומוביל ממנה אל חופי הים הלבנים של מערב פלורידה, השוכנים לצד מפרץ מקסיקו. בדרך יוצא המסלול לכמה גיחות אל היפים במעיינות פלורידה – מנטי ספרינגס ווקולה ספרינגס, שבהם יש אזורים נהדרים לרחצה וכן שפע של אליגטורים, צבים, עופות מים ופרות ים. המשך המסלול כולל נסיעה מזרחה אל חופי האוקיינוס האטלנטי שבצפון מזרח המדינה ואל העיירה סיינט אוגוסטין, שהארכיטקטורה הספרדית של מבניה מרהיבה ביופייה. מכאן ממשיך המסלול אל מרכז החלל קנדי ואל חוף הים הלאומי הנהדר קייפ קנברל. חלקו האחרון של המסלול מוביל חזרה אל העיר אורלנדו ואל פארקי השעשועים שבסביבתה, לא לפני עצירה קצרה במעיין בלו ספרינגס, אשר בחודשי החורף מרכז בתוכו מאות פרות ים, שנודדות אליו מנהר סיינט ג’ונס. מסלול זה מומלץ למתעתדים ללון באוהל או בקרוואן בחניוני הלילה שבחיק הטבע. באורלנדו מומלץ ללון במלון ולא בחניון לילה. ניתן להעביר את הבילוי באורלנדו לתחילת הטיול.

פלורידה מסלולים  המסלול האדום

כל השנה (עדיף מרץ-מאי ואוקטובר-נובמבר), 17 ימים: מסלול זה הוא המקיף שבמסלולי הספר. המסלול משלב את כל אתרי הטבע היפים של המדינה ואת עריה, והוא מומלץ מאוד לכל מי שיכול להשקיע בטיול בפלורידה כשבועיים וחצי. המסלול מתחיל בעיר אורלנדו ומוביל ממנה אל חופי הים הלבנים של מערב פלורידה, השוכנים לצד מפרץ מקסיקו. בדרך יוצא המסלול לכמה גיחות אל היפים במעיינות פלורידה – מנטי ספרינגס ווקולה ספרינגס, שבהם יש אזורים נהדרים לרחצה וכן שפע של אליגטורים, צבים, עופות מים ופרות ים. המשך המסלול כולל נסיעה מזרחה אל חופי האוקיינוס האטלנטי שבצפון מזרח המדינה ואל העיירה סיינט אוגוסטין, שהארכיטקטורה הספרדית של מבניה מרהיבה ביופייה. הימים שלאחר מכן מוקדשים למרכז החלל קנדי ולחוף הים הלאומי הנהדר קייפ קנברל. מכאן מוביל המסלול חזרה אל העיר אורלנדו ואל פארקי השעשועים שבסביבתה, לא לפני עצירה קצרה במעיין בלו ספרינגס, אשר בחודשי החורף מרכז בתוכו מאות פרות ים, שנודדות אליו מנהר סיינט ג’ונס. לאחר בילוי של כמה ימים באורלנדו ממשיך המסלול דרומה אל שמורת הטבע הלאומית אברגליידס, ובהמשך – אל איי קיז. המסלול מסתיים בעיר מיאמי. מסלול זה מומלץ למתעתדים ללון באוהל או בקרוואן בחניוני הלילה שבחיק הטבע. יחד עם זאת, באורלנדו, שהביקור בה חל באמצע המסלול, מומלץ ללון במלון ולא בחניון לילה. אם ברצונכם לשכור קרוואן כדאי לשקול לשכור אותו לחלק הראשון של המסלול בלבד, מיום 1 עד יום 7. אפשרות אחרת היא להעביר את הבילוי באורלנדו לתחילת המסלול (ימים 4-1), לשכור את הקרוואן לכל ימי ההמשך, ולהחזירו במיאמי.

פלורידה מסלולים  המסלול הכחול

כל השנה (עדיף סוף נובמבר-תחילת מאי), 10 ימים: מסלול זה, המתמקד במזרח ובדרום של מדינת פלורידה, משלב בילוי עירוני עם טיולים בחיק הטבע, בכמה מן השמורות שמדינה זו התברכה בהן. המסלול מומלץ לכל מי שמתעתד לנסוע לפארקי השעשועים של אורלנדו ורוצה להוסיף לביקורו נדבך נוסף של טבע, הכולל חופי ים נהדרים ואזורי ביצות ושופעי בעלי חיים. המסלול מתחיל בעיר אורלנדו בבילוי של כמה ימים בפארקי שעשועים. מאורלנדו מוביל המסלול אל מעיין בלו ספרינגס, אשר בחודשי החורף מרכז בתוכו מאות פרות ים, שנודדות אליו מנהר סיינט ג’ונס. המשך המסלול מוקדש למרכז החלל קנדי ולחוף הים הלאומי הנהדר קייפ קנברל, ולאחריהם נסיעה ארוכה דרומה אל שמורת הטבע הלאומית הנהדרת אברגליידס – שבה ניתן לצפות באליגטורים, קרוקודילים, דולפינים, פרות ים, צבים ומגוון עופות מים. לאחר יומיים של טיול במרחביה של שמורה זו מוביל המסלול אל מיאמי, נקודת הסיום של מסלול זה. אפשר לטייל במסלול זה בקרוואן אך מכיוון שרצף השהות בטבע קצר מאוד אפשרות זו אינה מומלצת. לחלופין ניתן לשלב במסלול זה לינה במלונות באורלנדו ובמיאמי ולינה באוהל בחניוני לילה בחיק הטבע.

פלורידה מסלולים  המסלול הסגול

כל השנה (עדיף סוף נובמבר-תחילת מאי), 10 ימים: מסלול זה, המתמקד במזרח ובדרום של מדינת פלורידה, משלב בילוי עירוני עם טיולים בחיק הטבע, בכמה מן השמורות שמדינה זו התברכה בהן. המסלול דומה למסלול הכחול, בתוספת ביקור באיי קיז. המסלול מומלץ לכל מי שמתעתד לנסוע לפארקי השעשועים של אורלנדו ורוצה להוסיף לביקורו נדבך נוסף של טבע, הכולל חופי ים נהדרים ואזורי ביצות שופעי בעלי חיים. המסלול מתחיל בעיר אורלנדו בבילוי של כמה ימים בפארקי שעשועים. מאורלנדו מוביל המסלול אל מעיין בלו ספרינגס, אשר בחודשי החורף מרכז בתוכו מאות פרות ים, שנודדות אליו מנהר סיינט ג’ונס. המשך המסלול מוקדש למרכז החלל קנדי ולחוף הים הלאומי הנהדר קייפ קנברל, ולאחריהם נסיעה ארוכה דרומה אל שמורת הטבע הלאומית הנהדרת אברגליידס – שבה ניתן לצפות באליגטורים, קרוקודילים, דולפינים, פרות ים, צבים ומגוון עופות מים. לאחר יומיים של טיול במרחביה של שמורה זו מוביל המסלול אל חופי הזהב ומי הטורקיז של איי קיז. המסלול מסתיים בנסיעה לעיר מיאמי. אפשר לטייל במסלול זה בקרוואן, אך מכיוון שרצף השהות בטבע קצר אפשרות זו אינה מומלצת. לחלופין ניתן ומומלץ לשלב במסלול זה לינה במלונות באורלנדו ובמיאמי ולינה באוהל בחניוני לילה בחיק הטבע.

הספר פלורידה מסלולים יצא לאור בשנת 2013 ועבר עדכון מקיף באוגוסט 2019

מספר עמודים: 192

פלורידה מסלולים

מוצרים נוספים שיכולים להתאים לך:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0