קליפורניה מסלולים

מבצע!

תיאור קצר:   קליפורניה היא ללא ספק אחת המדינות היפות והמגוונות בארה"ב. מדינה שמעבר לאטרקציות מעשה ידי אדם מפורסמות, גשרים מרהיבים וערים…

מחיר: 99  59 

 

קליפורניה היא ללא ספק אחת המדינות היפות והמגוונות בארה"ב. מדינה שמעבר לאטרקציות מעשה ידי אדם מפורסמות, גשרים מרהיבים וערים מיוחדות במינן, ניחה ביופי טבעי יוצא דופן ובעולם חי עשיר, מעל ומתחת לפני המים. הספר 'קליפורניה מסלולים' פותח בפניכם צוהר ליופייה של קליפורניה ומעבר למקומות הסטנדרטיים מוביל גם אל המקומות הפחות מוכרים, הרחק מנתיב התיירים המקובל.

בספר קליפורניה מסלולים יש שבע הצעות של מסלולי טיול מפורטים ברחבי מדינה זו המפורטים להלן (לכל הצעות המסלול מוסף בספר קוד לסריקה המפנה למפת גוגל של המסלול):

מפות שמומלץ לרכוש: מפת קליפורניה. אפשר גם לרכוש את מפת סן פרנסיסקו ואת מפת לאס וגאס

המסלול המומלץ, קיץ, 10 ימים: כולל את העיר סן פרנסיסקו, את הרי הסיירה נוואדה המרשימים (וכמובן את שמורת יוסמיטי) ואת חופי הים המפורסמים וכביש מספר 1. ניתן להוסיף למסלול, בתוספת של 5 ימים ביקור בדרום המדינה ובאטרקציות התיירותיות שלה (בלוס אנג'לס ובסן דייגו). לחילופין, ניתן להוסיף למסלול, בתוספת של 5 ימים, ביקור באתרי הטבע הנהדרים של צפון המדינה. מומלץ למחפשים טיול בדגש טבע ובעלי חיים אולם רוצים לטעום גם מטעמה העירוני של המדינה. מסלול זה מומלץ למתעדים ללון באוהל או בקרוואן.

מסלול נוסף מס' 1, קיץ, 10 ימים: דומה למסלול מס' 1 אך כולל גם את לוס אנג'לס (דיסני ויוניברסל כמובן). מסלול זה הרבה יותר לחוץ ממסלול מס' 1 וכולל נסיעות ארוכות. מומלץ למי שאוהב הן טבע והן בילוי עירוני ואינו רוצה לוותר אל דיסני ושות'.

מסלול נוסף מס' 2, קיץ וחורף, 10 ימים: דומה למסלול מס' 2 אבל מותאם גם לתקופת החורף אז כביש מעבר טיוגה בהרי הסיירה נוואדה חסום לתנועת רכבים. המסלול משלב טבע ונוף ונוסף על טיול קצר בשמורת יוסמיטי שבהרי הסיירה נוואדה, כולל ביקור בחופי מרכז המדינה (כביש מס' 1) ובסן פרנסיסקו ולוס אנג'לס. מומלץ למי שאוהב הן טבע והן בילוי עירוני ואינו רוצה לוותר על דיסני. ניתן להוסיף למסלול כמה ימי סקי בהרי הסיירה נוואדה.

מסלול נוסף מס' 3, קיץ וחורף, 10 ימים: מסלול זה כולל את הערים סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס וסן דייגו על כל האטרקציות שהן מציעות. המסלול כולל נסיעה בכביש מס' 1 המפורסם לאורך חופי מרכז המדינה אך אינו כולל ביקור בשמורת יוסמיטי שבהרי הסיירה נוואדה. מומלץ למחפשים טיול בדגש עירוני שעדיין רוצים לטעום גם טיפונת מיופייה הטבעי של קליפותיה.

מסלול נוסף מס' 4, קיץ וחורף, 10 ימים: מסלול זה כולל את העיר סן פרנסיסקו יחד עם טיול מקיף לאורך חופי מרכז המדינה ובשמורת יוסמיטי בהרי הסיירה נוואדה. המסלול אינו כולל את אזור לוס אנג'לס. מומלץ למחפשים טיול שליו ורגוע בדגש טבע, ים ובעלי חיים ימיים. ניתן להוסיף למסלול כמה ימי סקי בהרי הסיירה נוואדה.

מסלול נוסף מס' 5, קיץ וחורף, 15 ימים: מסלול זה, המתמקד ברכס הסיירה נוואדה ובחוף הים מיודע לאוהבי טבע 'מורעלים' – שעיקר רצונם הוא לטייל ברגל ולצפות בנופים נהדרים ובבעלי חיים. יחד עם זאת, המסלול כולל גם טעימה קטנה מנופה העירוני של המדינה. מומלץ לאוהבי הטבע והטיולים הרגליים וכן מומלץ למתעדים ללון באוהל או בקרוואן.

מסלול נוסף מס' 6, קיץ וחורף, 12 ימים: בניגוד לכל המסלולים האחרים בספר, מסלול זה אינו מעגלי. הוא מתחיל בצפון המדינה ומסתיים בדרומה וכולל שהות ממושכת לאורך החופים בתוספת ביקור בערים הגדולות. המסלול אינו כולל ביקור בשמורת יוסמיטי שבהרי הסיירה נוואדה. מומלץ לאוהבי ים שרוצים לטעום גם מטעמה העירוני של קליפורניה וכן מומלץ למתעדים ללון באוהל או בקרוואן.

הספר קליפורניה מסלולים יצא לאור בשנת 2006, עודכן בשנת 2010 ועודכן שוב באופן מקיף מאוד (חלקים רבים נכתבו מחדש) בשנת 2016.

מספר עמודים: 256

מוצרים נוספים שיכולים להתאים לך:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

8% הנחה

על השכרת רכב בארה"ב וקנדה

דרך חברת אופרן

לחצו כאן להזמנה