הנחות והטבות שמקנה כרטיס AAA

כרטיס ה Show Your Card & Save של AAA (אגודת הרכב האמריקאית – American Automobile Association) מאפשר לחסוך ובגדול בעת טיול בארה"ב או בקנדה. מומלץ מאוד לרכוש את הכרטיס לפני הנסיעה לצפון אמריקה. ניתן לעשות את הכרטיס בכל סניפי ממסי תיירות בעלות של 179 ₪.
תוקף הכרטיס לשנה.

להלן מידע על ההטבות שמקנה הכרטיס:

1. הנחות בשיעור של 5% עד 20% על הזמנת חדר במלון. ההנחה אינה תקפה לכל המלונות בארה"ב ובקנדה אך תקפה לרובם. מלון (מוטל פשוט, לא מפואר) עולה בממוצע כ- 150$ ללילה. לכן בטיול של שבועיים תוכלו לחסוך קרוב לוודאי לפחות 200 $ בזכות הכרטיס.

הערות:

 • ההנחה אינה תקפה אם מבצעים את ההזמנה באתרים סיטונאים (www.booking.com ,www.hotels.com וכדומה). כאשר מזמינים מלונות באמצעות הכרטיס, מדובר בהנחה משמעותית. מחיר חדר (יחד עם ההנחה) שיוזמן ישירות באתר המלון יהיה בד"כ דומה או זול יותר ממחיר באתרים סיטונאים.  כמו כן, מדיניות הביטולים תהיה על פי רוב הרבה יותר נוחה.
 • בחלק מהמלונות כמה סוגי מחירים לכל חדר. ביניהם מחיר מיוחד לחברי AAA שנקראים – AAA Rates.
 • בחלק מהמלונות יש אפשרות למחיר מוזל ללא אפשרות ביטול (Presale). על המחיר הזה לא חלה הנחת AAA. אם מבצעים הזמנה במחיר זה אי אפשר לבטל את ההזמנה והתשלום יורד מהאשראי מיידית. אם מזמינים חדר במחיר רגיל (Best Available Rate) או מזמינים חדר עם הנחת AAAי(AAA Rates) ניתן לבטל את ההזמנה במידת הצורך, והתשלום ירד בד"כ מהאשראי רק לאחר הלינה.

2. הנחות למגוון אטרקציות, למשל:

 • הנחה של 3$ לאדם ברכישת כרטיסים למגוון פארקי שעשועים, למשל: Six Flags, SeaWorld, Busch Gardens, ופארקים נוספים בקופת הפארק. אם קונים כרטיסים משולבים לכמה פארקים ההנחה בחלק מהמקרים עולה ל-5$.
 • הנחה של 3$ לאדם ברכישת כרטיסים ליומיים לפארקי השעשועים של Universal Studios אורלנדו, בקופת הפארק. הנחה של  3$  לאדם ברכישת כרטיסים לפארק השעשועים של Universal Studios קליפורניה, בקופת הפארק.
 • הנחה של 3$ לאדם ברכישת כרטיסים לפארקי המים  Wet and Wild, בקופת הפארק.
 • הנחות משמעותיות במגוון חנויות, למשל: 15% הנחה ברשת הביגוד (New York Company), 10% הנחה בחנויות האאוטלט של Gap, 30% הנחה בחנויות האאוטלט של Reebok. כמו כן ניתן על ידי הכרטיס לקבל חוברת קופונים (שווים ביותר) במשרדים/במודיעין של האוטלטים Prime Outlets שיכולה לחסוך עשרות דולרים במסע הקניות.
 • הנחות משמעותיות במגוון חנויות למשל: 10% הנחה ברשת דניס (Denny's) וברשת הרד רוק קפה (Hard Rock Cafe).
 • הנחות למגוון אטרקציות בכל רחבי ארה"ב וקנדה, למשל: הנחה של 3$ על כרטיס לשיט וסיור באלקטרז (סן פרנסיסקו), הנחה של 3$ על כרטיס כניסה למוזיאון הטבע של סן פרנסיסקו, הנחה של 3$ על כרטיס כניסה לאקווריום של סן פרנסיסקו, הנחה של כ-10%על כרטיס כניסה לאקווריום של מונטריי (ניתן לקבל הנחה זו רק בסניפי AAA  המקומיים), 20%-10% הנחה על טיסות מעל הגרנד קניון, 10% הנחה על כרטיס כניסה לגן החיות ולספארי של סן דייגו, 15% הנחה על עלייה לתצפית מבניין רוקפלר (ניו יורק), 15% הנחה על כרטיס משולב לאטרקציות New York City Pass, 10% הנחה על שיט סביב מנהטן בחברת Circle Line.
 • הנחות על הופעות, למשל: עד 40% הנחה על כרטיסים למופע של Blue Man Group בלאס ווגאס. אי אפשר להזמין מראש, יש לגשת למלון מונטה קרלו ולרכוש. יש גם הנחות לעתים על הופעות ברודווי בניו יורק.
 • הנחות על תחבורה, למשל: 10% על נסיעות רכבת של חברת Amtrak המקשרת בין כל הערים המרכזיות של ארה"ב (יש לבצע ההזמנה לפחות שלושה ימים מראש) וכן הטבות בחברת Hertz.
 • הערות:
  ניתן לקבל עד חמישה כרטיסי הנחה למשפחה עבור כל כרטיס AAA.
  בכל אתר בו מבקרים כדאי לשאול האם יש הנחת AAA טרם רכישת הכרטיסים.

מידע נוסף על הנחות ניתן למצוא כאן.

ההטבות משתנות מעת לעת, לאיתור הטבות עדכניות לחצו כאן ומלאו את שם העיר בה הנכם מחפשים הטבה.

3. מפות בחינם בסוכנויות AAA בארה"ב ובקנדה (שימו לב – הטבה זו היא תלויית סוכנות/פקיד יש סוכנויות ופקידים שיתנו לכם מפות בחינם עם הצגת הכרטיס הישראלי ויש כאלה שלא, ובכל מקרה זה לא משהו שאפשר לסמוך עליו). כל מי שטייל בארה"ב יודע שאין תחרות למפות AAA. גם אם רכשתם כבר מפות אחרות וגם אם יש לכם ג'יפיאס, אייפד מחשב ועוד – אל תוותרו על מפות אלה. מעבר לכך שמדובר על מפות מאוד ברורות יש במפות אלה סימון של דרכי נוף שאף פעם (כמעט) לא מפספס (חבל לנסוע למשל מווגאס ליוסמיטי על כביש המהיר כאשר ניתן לעשות את אותה נסיעה בדרך נופית מרהיבה). ניתן לרכוש את המפות בממסי תיירות וכן כאן באתר.