הזמנת מקום לשאטל ללייק לואיז ומוריין

29/04/2022 00:05

גם השנה אי אפשר יהיה להגיע ללייק לואיז ומוריין (שבשמורת באנף) בחודשי הקיץ ברכב פרטי (אלא אם מגיעים מאוד מוקדם או מאוד מאוחר – וגם אז לא בטוח שהכביש יהיה פתוח/שתהיה במקום חניה, ובכל מקרה החניה בתשלום). מי שאינו לן במלונות שהם לא במרחק הליכה מהאגמים (למשל הפיירמונט, או המלון שלשפת אגם מוריין או מלון פרדייז – הם כן במרחק הליכה מהאגם) יצטרך להיעזר בשירותי שאטל. יש להגיע לתחנת השאטל (Park and Ride, ממוקמת 6 ק"מ מדרום לצומת בו פונים ללייק לואיז) ברכב או בשאטל מאסף (Parks Canada Shuttle: Park and Ride Connector) שמוביל לתחנת השאטלים המובילים לאגם (ללא תשלום וללא הזמנת מקום מראש). מתחנת השאטלים יוצאים שני קווים – אחד לאגם לואיז (Parks Canada Shuttle: Lake Louise Lakeshore) ואחד לאגם מוריין (Parks Canada Shuttle: Moraine Lake). לשניהם יש להזמין מקום מראש ומבעוד מועד, חלון ההזמנה נפתח ב-4.5.22. לאחר ההגעה לאגמים אפשר לעלות על שאטל המחבר ביניהם (Parks Canada Shuttle: Lake Connector) שהוא ללא הזמנת מקום מראש וללא עלות (למי שרכש כרטיס אל האגמים). לשאטל חזרה לרכב לא צריך להזמין מקום מראש.

 

למידע נוסף: https://www.pc.gc.ca/en/pn-np/ab/banff/visit/parkbus/louise

להזמנות לחצו כאן

 

ולסיכום:
יש באזור ארבעה שאטלים (ראו מפה של הקווים להלן) –
1. מ-Park and Ride (מגרש שממוקם 6 ק"מ ממזרח לוילאג', מסומן ירוק) לאגם לואיז (בתשלום, יש צורך בהזמנה, מאמצע מאי עד תחילת אוקטובר 8:00-18:20)
2. מ-Park and Ride (מגרש שממוקם 6 ק"מ ממזרח לוילאג', מסומן ירוק) לאגם מוריין (בתשלום, יש צורך בהזמנה, מאמצע מאי עד תחילת אוקטובר, 8:10-17:30)
3. קו המקשר בין שני האגמים (Lake Connector) – ללא עלות למי שהזמין כרטיס באופציה 1 או 2. על בסיס מקום פנוי
4.. מחניון הלילה ומחלק מהמלונות ניתן להשתמש בשאטל Park and Ride Connector (מסומן אפור בהיר) כדי להגיע ל- Park and Ride (חינם, אין צורך בהזמנה, כל יום מאמצע מאי עד תחילת אוקטובר, 8:00-20:00)
5. יתכן שיש מלונות שמפעילים מערכת הסעות פרטית לאגם  – כדאי לברר במלון

תחנות האוטובוס היחידות מודגשות בעיגול אדום – מעבר לכך הקווים ישירים:

אפשר גם להשתמש בתחבורה הציבורית ROAM (בקו Route 8x Lake Louise Express המסומן ירוק כהה או בקו הירוק בהיר שהוא המאסף) מהוילאג' של לייק לואיז (מתחנה Village North), לשם יש להגיע ברגל או באוטובוס המקומי המסומן בז'.

למידע נוסף: https://www.pc.gc.ca/en/pn-np/ab/banff/visit/parkbus/louise

להזמנות לחצו כאן

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

מכירים את מחולל המסלולים שלנו?

הדרך החדשה לתכנן טיול לחו"ל

מוזמנים להתנסות