תכנון טיול לפארק גליישר

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה תכנון טיול לפארק גליישר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #77424 הגב
    ניר
    אורח

הי
    במסגרת טיול לרוקיס הקנדיים באוגוסט נעשה גיחה מקלגרי לפארק גליישר ל- 3-4 ימים.
    הצלחתי להזמין לינה ב- Apgar Village Lodge לשני הלילות הראשונים ו- Many Glacier Hotel ללילה השלישי (משם עולים חזרה לבאנף).
    עפ"י המדריך שלך לפארק גליישר אני מבין שמרבית מסלולי ההליכה המומלצים בדרגות קל-בינוני נמצאים באזורים האלה.
    חשבתי ביום הראשון לנסוע דרך ווטרטון ולעשות מסלולים בחלק המזרחי של כביש Going to the Sun
    ביום השני מסלולים בחלק המערבי של הכביש
    בימים השלישי והרביעי מסלולים באזור Many Glacier
    האם זו חלוקה נכונה (של הלינות ושל הטיול)?
    תודה

#77433 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

הי
    אני חושבת שלנסוע ביום אחד מקלגרי דרך וורטון לאפגר זה ממש עמוס מדי
    מה עוד שלא נראה שהקדשת יום לכביש המוביל לשמש עצמו – שראוי ליום מלא אם רוצים לעשות לאורכו מסלולים
    אני מציעה לנסוע ביום הראשון לווטרטון ולטייל שם, ביום הבא לנסוע לאזור מני גליישר ולטייל שם וללון שם או בסיינט מרי, ביום הבא לנסוע בכביש המוביל לשמש ולטייל לאורכו וללון באפגר, ביום הבא לעשות טיול קצר במערב השמורה (אם קמים מוקדם) ולנסוע לבאנף כך (דרך קוטנאי): https://maps.app.goo.gl/TYcVVuyejCTPgoNm6
    נטע

#77435 הגב
    ניר
    אורח

תודה
    זה היה התכנון המקורי אבל בגלל שהצלחתי למצא לינה במני גליישר בלילה האחרון (ואני מאוד רוצה לישון בתוך הפארק) "הפכתי" את כיוון המסלול.
    אני מבין שאת ווטרטון עדיף לדחות ליום האחרון (אם בכלל) והתכנון ייראה בערך כך:
    יום 1 – נסיעה מקלגרי לאפגר דרך הכביש המוביל לשמש + מסלולים
    יום 2 – מסלולים באזור לייק מקדונלד ובכביש המוביל לשמש (תלוי בהספק של יום 1)
    יום 3 – נסיעה למני גליישר (מחוץ לפארק אלא אם עברנו יומיים של מזג אוויר נוראי בכביש המוביל לשמש) ומסלולים שם
    יום 4 – נסיעה לבאנף
    במקביל אני מנסה את מזלי – אולי יהיה ביטול במני גליישר בלילה השני.
    ברמה העקרונית – האם עדיף לוותר על ווטרטון ולהשקיע את הזמן בליישר? עד עכשיו לא קראתי ביקורות נלהבות יותר מדי על ווטרטון…
    שוב תודה
    ניר

#77446 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

הי
    אם נקודת ההתחלה היא קלגרי ונקודת הסיום של הקטע הזה הוא באנף אני מציעה לעשות כפי שהצעתי – כלומר –ווטרטון, מזרח גליישר, מערב גליישר, באנף
    זה חוסך נסיעות הלוך וחזור וממקסם נסיעה בדרכים יפות (כולל נסיעה בשמורת קונטאני ועצירה במעיינות החמים רדיום)
    כרגע לפי הלוז שלך יום 1 עמוס מאוד (גם נסיעה של בערך 5-6 שעות, גם מעבר גבול וגם נסיעה בכביש המוביל לשמש בשעה מאוחרת)
    השאר בסדר אבל כאמור כולל נסיעות הלוך וחזור
    ווטרטון יפה מאוד ואחד היתרונות שהיא פחות עמוסה וכן רואים בה בדכ הרבה בעלי חיים, לא הייתי ממהרת לוותר עליה (למרות שאני חושבת שגליישר כן יותר יפה)
    שים לב שבשנים האחרונות היה צריך להזמין כניסה מראש לכל כבישי גליישר
    נטע

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־תכנון טיול לפארק גליישר
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

8% הנחה

על השכרת רכב בארה"ב וקנדה

דרך חברת אופרן

לחצו כאן להזמנה