מסלול נסיעה מלוס אנג'לס לסן פרנסיסקו דרך פארק סקויה

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה מסלול נסיעה מלוס אנג'לס לסן פרנסיסקו דרך פארק סקויה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2352 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

נטע שלום,
    אנחנו משפחה עם שלושה ילדים, נוסעים לקליפורניה בעוד כשבועיים. כחלק מהנסיעה, רצינו לשלב ביקור קצר בפארק הסקויה, בדרך מלוס אנג'לס לסן פרנסיסקו (אותה חשבנו לפצל ליומיים). שאלותי: האם יש אטרקציות נוספות בדרך זו? מאיזו דרך כדאי לנסוע ואילו אטרקציות נוספות אפשר לשלב? (אולי כדאי לוותר ולנסוע כמו כולם בדרך מס' 1?).
    תודה רבה.

#2358 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

שלום עינת,
    סקויה הוא פארק נהדר אבל ייתכן שבעונה זו חלק מכבישים חסומים בשלג (יש לבדוק באתר 511 בסמיכות למועד ההגעה). הכביש החודר לשמורת קינגס קניון הסמוכה גם ככל הנראה סגור עכשיו. אם בוחרים בסקויה הייתי במקומכם נוסעת לשם דוך (בדרך הכי קצרה שהיא כביש 5 ולאחריו כביש 99) מבלה שם כמה שיותר שעות מהיום הראשון ועוזבת בנסיעה דוך בצהרי היום השני. אין אטרקציות מיוחדות בדרך… אורך הכולל של הנסיעה לסן פרנסיסקו דרך סקויה או לסן פרנסיסקו דרך כביש 1 דומה. הייתרון בנסיעה בכביש 1 עכשיו היא העובדה שאפריל הוא עונת נדידת הלווייתנים האפורים ואם תרצו לצאת לשיט צפיה בהם ממונטרי תסכו לחוויה מופלאה (צריך לקחת כדורים נגד בחילה לפני השיט). מידע מפורט על פעילויות ומסלולים ברגל לאורך כביש 1 ניתן למצוא בספרים שלי על קליפורניה ועל מערב ארה"ב.
    נטע

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 6 years, 6 months ע"י נטע דגני.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־מסלול נסיעה מלוס אנג'לס לסן פרנסיסקו דרך פארק סקויה
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0