טיול לרוקיס הקנדיים בקיץ

דף בית פורומים פורום מסלולים בצפון אמריקה טיול לרוקיס הקנדיים בקיץ

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2177 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

שלום נטע
    ראשית ברכות על האתר היפה והפורום שפתחת.
    אנחנו משפחה עם 3 ילדים בני 15, 10 ו-6 וחושבים על טיול בחודש אוגוסט הקרוב ברוקיס הקנדיים. יש לנו מספר שאלות:
    1. האם "התעוררנו" מאוחר מדי מבחינת הזמנת המקומות? יש סיכוי שבשלב הזה רוב המקומות כבר תפוסים?
    2. הילדים הגדולים אצלנו הולכים יפה, אבל הקטנה פחות, כך שלא נוכל לעשות הליכות מאוד ארוכות. האם נפסיד הרבה מהאזור אם לא נעשה הליכות ממושכות?
    3. יש אפשרות לטיולי כוכב באזור (נניח 3-2 מקומות לינה ומשם יציאה לטיולים באזור) או שיש עדיפות ברורה לטיול מתגלגל?
    4. בדרך הלוך או חזור חשבנו לעצור לכמה ימים בטורונטו ובין היתר לנסוע למפלי הניאגרה. אין לנו ויזה לארה"ב כרגע, ולפני שנתחיל בהליך המייגע של הוצאת הויזה תהיתי אם אפשר להסתפק בצד הקנדי של מפלי הניאגרה.

תודה
    עמוס

#2179 הגב
    נטע דגנינטע דגני
    מנהל בפורום

שלום עמוס,
    1. לא התעוררתם מאוחר מדי אבל בהחלט כדאי מאוד להזדרז. מניחה שעדיין תמצאו מקום ברוב המלונות. אולי לא במלונות הכי זולים והכי טובים אבל משהו סביר בטוח תמצאו.
    2. אם תצליחו ללכת עם הילדה הקטנה מסלולים של כחמישה ק"מ לא תרגישו פספוס. אם אפילו את זה לא תוכלו ללכת ייתכן שכן תרגישו פספוס. אכן מסלולי הליכה הם הדרך הטובה ביותר לחוות את הרוקיס אבל יש בהרים שפע מסלולים קלים יחסית וקצרים יחסית (כחמישה ק"מ) שמובילים למקומות נהדרים. בטיול האחרון שלי רוקיס אחד הבנים שלי היה בן שבע והצלחנו ללכת ברגל ברוב המסלולים שרצינו. כמובן שזה משתנה בין ילד לילד…
    3. יש עדיפות לטיול 'מתגלגל' אבל יש גם כמה מקומות – כמו באנף וג'אספר בהן ניתן ללון כשלושה לילות. גם באגם לואיז ניתן ללון שני לילות. וכך ניתן להפחית את המעבר ממלון למלון.
    4. הניאגרה הקנדיים ללא ספק יותר יפים. אין טעם לעבור לאמריקאים…
    מקווה שעזרתי, נטע

#2180 הגב
    Dima
    מנהל בפורום

תודה רבה
    עמוס

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־טיול לרוקיס הקנדיים בקיץ
פרטים:

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0