הנחות והטבות שמקנה כרטיס טריפל אי

כרטיס טריפל אי (Show Your Card & Save של AAA – אגודת הרכב האמריקאית – American Automobile Association) מאפשר חיסכון  בעת טיול לארה"ב או לקנדה. כדאי לרכוש את הכרטיס לפני הנסיעה ליעדים אלה.

בעבר היה אפשר לרכוש את הכרטיס בסניפי ממס"י תיירות – לאור סגירת רוב סניפי ממסי רוב הכתבה להלן אינה רלוונטית.

תוקף הכרטיס לשנה.

להלן מידע על ההטבות שמקנה הכרטיס:

1. הנחות בשיעור של 5% עד 20% על הזמנת חדר במלון. ההנחה אינה תקפה לכל המלונות בארה"ב ובקנדה אך תקפה לרובם. מלון (מוטל פשוט, לא מפואר) עולה בממוצע כ-150$ ללילה. לכן בטיול של שבועיים תוכלו לחסוך קרוב לוודאי לפחות 200$ בזכות הכרטיס.

הערות:

  • ההנחה אינה תקפה אם מבצעים את ההזמנה באתרים סיטונאים (www.booking.com ,www.hotels.com וכדומה). כאשר מזמינים מלונות באמצעות הכרטיס, מדובר בהנחה משמעותית. מחיר חדר (יחד עם ההנחה) שיוזמן ישירות באתר המלון יהיה בד"כ דומה או זול יותר ממחיר באתרים סיטונאים. כמו כן, מדיניות הביטולים תהיה על פי רוב הרבה יותר נוחה.
  • בחלק מהמלונות יש כמה סוגי מחירים לכל חדר. ביניהם מחיר מיוחד לחברי טריפל אי שנקראים – AAA Rates.
  • בחלק מהמלונות אפשר לקבל הנחה זו כבר בעת ההזמנה (AAA Rate) בלי הזנת מספר כרטיס, ובחלק יש להזין מספר כרטיס, ומכיוון שאי אפשר להזין מספר כרטיס שנרכש בארץ, אי אפשר לקבל הנחה בעת ההזמנה, אך כאשר תראו את הכרטיס בעת ההגעה למלון תוכלו לקבל את ההנחה (במידה והזמנתם את החדר במחיר מלא דרך אתר המלון).
  • בחלק מהמלונות יש אפשרות למחיר מוזל ללא אפשרות ביטול (Presale). על המחיר הזה לא חלה הנחת AAA. אם מבצעים הזמנה במחיר זה אי אפשר לבטל את ההזמנה והתשלום יורד מהאשראי מיידית. אם מזמינים חדר במחיר רגיל (Best Available Rate) או מזמינים חדר עם הנחת טריפל אי (AAA Rates) ניתן לבטל את ההזמנה במידת הצורך, והתשלום ירד בד"כ מהאשראי רק לאחר הלינה.

2. הנחות לאטרקציות – את פירוט האטרקציות ניתן למצוא כאן

3. מפות בחינם בסוכנויות טריפל אי בארה"ב ובקנדה (שימו לב – הטבה זו היא תלויית סוכנות/פקיד יש סוכנויות ופקידים שיתנו לכם מפות בחינם עם הצגת הכרטיס הישראלי ויש כאלה שלא, ובכל מקרה זה לא משהו שאפשר לסמוך עליו). כל מי שטייל בארה"ב יודע שאין תחרות למפות AAA. גם אם רכשתם כבר מפות אחרות וגם אם יש לכם ג'יפיאס, אייפד מחשב ועוד – אל תוותרו על מפות אלה. מעבר לכך שמדובר על מפות מאוד ברורות יש במפות אלה סימון של דרכי נוף שאף פעם (כמעט) לא מפספס (חבל לנסוע למשל מווגאס ליוסמיטי על כביש המהיר כאשר ניתן לעשות את אותה נסיעה בדרך נופית מרהיבה). ניתן לרכוש את המפות בממסי תיירות וכן כאן באתר.

ראו כאן פירוט ההטבות:הנחות טריפל אי הנחות שמקנה כרטיס טריפל אי

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

מכירים את מחולל המסלולים שלנו?

הדרך החדשה לתכנן טיול לחו"ל

מוזמנים להתנסות