הנחה על סים

כדי שתמיד תהיו מחוברים

10% הנחה על סים אמריקני/קנדי של חברות גלובוסים בשימוש בקוד קופון NetaD

למימוש לחצו כאן

חדש – אי-סים, מקבלים מייל עם קוד, נכנסים לאתר ועוקבים אחר ההנחיות. קל, פשוט ונוח (לא מתאים לכל המכשירים, אפשר למצוא מידע על מכשירים מתאימים כאן) – לי אישית יש נסיון מצוין עם אי-סים. בחברת גלובוסים אפשר לרכוש אי-סים של חברת AT&T (חברה שיש לה כיסוי מצוין) או סים פיזי של חברות T-Mobile או Lyca (מבין השתיים לי יש נסיון טוב יותר עם T-Mobile).

שימו לב – יש לקחת בחשבון שהתקנת סים מקומי בטלפון היא אמנם פשוטה טכנית אך לעתים מלווה בתקלות (אי התאמה למכשיר, בעיה עם הגדרות המכשיר או לעתים רחוקות – סים תקול). בד"כ במקרה של בעיה שלא נמצא לה פיתרון על ידי שירות הלקוחות – תקבלו החזר כספי (ככה זה לפחות בחברת גלובסים). אם רוכשים סים בחנויות כול-בו בארה"ב/קנדה (וולמרט, טרגט) או בשדה התעופה – בד"כ יהיה קשה יותר לקבל סיוע/החזר כספי. אם רוכשים ישירות בסניפי חברות הסלולר בארה"ב/קנדה אפשר לבדוק שהסים עובד בסניף (וכך לקבל מיידית תמיכה במקרה שלא) – אבל הדבר כרוך בבזבוז זמן. כמו כן יש לקחת בשחשבון שבאזורים נרחבים בארה"ב/קנדה אין קליטה, ולכן מה שנראה כתקלה בסים לעתים אינו תקלה – אלא נובע מהיעדר אנטות.

אחד היתרונות החשובים ביותר בסים מקומי הוא העובדה שהוא מאפשר שיחות מקומיות ללא עלות (בניגוד לחבילת גלישה דרך הספק הישראלי שלא מאפשרת זאת) – שהרבה פעמים יש בהן צורך בעת הטיול (ועלותן דרך הספק הישראלי גבוהה מאוד). למידע נוסף על חבילות תקשורת וכן למידע על היתרונות והחסרונות של סים מקומי לעומת חבילה דרך ספק הטלפון הישראלי לחצו כאן

הנחה על סים - גלובסים

עקבו אחרי האינסטגרם שלי
0

8% הנחה

על השכרת רכב בארה"ב וקנדה

דרך חברת אופרן

לחצו כאן להזמנה