דף בית › פורומים › פורום מסלולים בצפון אמריקה › טיול בצפון מערב ארהב ביולי הקרוב
- This topic has 6 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 6 years, 3 months by נטע דגני.
-
מאתתגובות
-
רמהאורח
שלום נטע,
אנחנו עומדים לטייל הקייץ ברוקיס ובוושינגטון בהתאם להמלצותייך בספר קנדה מערב וצפון מערב ארה"ב (מסלול אדום ברוקיס ואז נחבור למסלול הירוק). מספר שאלות קצרות:
1. באיזה אקווריום עדיף לבקר בסיאטל או בואנקובר?
2. איפה עדיף לקחת יום לצפיה בלויתנים בויקטוריה או בטופינו?
3. מעבר להמלצותייך להוסיף יום בחצי האי אולימפיק ועוד יום לצפיה בלויתנים האם יש עוד מקום לאורך המסלול שכדאי להוסיף לו עוד יום?
4. מכיוון הרוקיס חשבנו לחבור למסלול הירוק ישר להר ריינר. בעצם לוותר על הטיול ברכס הרי הקסקייד. מה דעתך? האם מאסט?המון תודה,
רמהנטע דגנימנהל בפורוםהי
1. ונקובר
2. ויקטוריה זה שיט לווייתנים קטלנים. טופינו – גדולי סנפיר ואפורים בדרך כלל. בטופינו הים יותר סוער בדרך כלל. בעיקרון אם הים בטופינו ממש ממש שקט ואם אמרו לכם שראו באזור הרבה לויייתנים בימים האחרונים יתכן שטופינו עדיף. אם לא – אז ויקטוריה עדיף. מדובר על הפלגות ששונות זו מזו – זה קצת כמו להשוות תפוחים לתפוזים (:
3. מציעה לשלוח שלד מסלול ואז אומר לכם היכן כדאי לרווח – כתבו שלד מתומצת ככל שאפשר אבל עם ציון היכן הלינה ומתי הנסיעות מתבצעות
4. קסקייד זה ממש לא מאסט לאחר שמטיילים ברוקיס
נטערוצים להחזיר לנו על כך שסייענו לכם בפורום זה?
הזמינו מלונות דרך הלינק הזה (המחיר שלכם יהיה אותו מחיר ואילו העמלה שלנו תאפשר המשך השקעה בפורום זה):
https://www.booking.com/?aid=804300
לקופון הנחה בהזמנת רכב בחברת אופרן:
http://www.maslulim-america.com/ofran/רמהאורחהי נטע,
תודה על תשובתך המהירה.
להלן שלד המסלול בקצרה:
יום1: נחיתה בקלגרי ולינה שם
יום2: איסוף קארוון ונסיעה לאגם לואיז
יום3: 'כביש הקרחונים' ושמורת הטבע הלאומית ג'אספר
יום4: ג'אספר
יום5: ג'אספר
יום6: נסיעה לשמורת הטבע הלאומית יוהו
יום7: שמורת יוהו
יום8: שמורת יוהו
יום9: באנף
יום10: באנף
יום11: החזרת הקארוון שכירת רכב ונסיעה לדראמהלר
יום12: מוזאון הדינוזאורים בדרמהלר ונסיעה לפרני (תחילת הנסיעה שמטרתה להתחבר למסלול הירוק)
יום13: יום נסיעה שמסתיים בפאקווד (שמונה שעות נסיעה)
יום14: הר ריינר ולינה בפאקווד
יום15: נסיעה לסיינט הלנס ולינה בקוגר
יום16: נסיעה לסיאטל
יום17: סיאטל
יום18: סיאטל
יום19: סיאטל
יום20: שייט ונסיעה לחצי האי אולימפיק
יום21: מערב חצי האי אולימפיק
יום22: מערב חצי האי אולימפיק
יום23: צפון חצי האי אולימפיק
יום24: ויקטוריה
יום25: שייט לויתנים בויקטוריה
יום26: נסיעה לטופינו
יום27: טופינו
יום28: נסיעה לואנקובר
יום29: ואנקובר
יום30: ואנקובר
יום31: ואנקובר
יום32: ואנקובר
יום33:טסים הביתה מואנקובר (בערב)בתכנון הנוכחי הארכנו את המסלול האדום ביומיים יום אחד נוסף ביוהו ויום אחד נוסף בבאנף. (דעתך?)
הארכנו גם את הזמן בסיאטל (אנחנו אוהבים מוזיאונים) אבל הזמן בואנקובר בסוף הטיול נראה לי מעט ארוך מדי.
אשמח לחוות דעתך,
המון תודה,
רמהרמהאורחהי נטע,
תודה על תשובתך המהירה.
להלן שלד המסלול בקצרה:
יום1: נחיתה בקלגרי ולינה שם
יום2: איסוף קארוון ונסיעה לאגם לואיז
יום3: 'כביש הקרחונים' ושמורת הטבע הלאומית ג'אספר
יום4: ג'אספר
יום5: ג'אספר
יום6: נסיעה לשמורת הטבע הלאומית יוהו
יום7: שמורת יוהו
יום8: שמורת יוהו
יום9: באנף
יום10: באנף
יום11: החזרת הקארוון שכירת רכב ונסיעה לדראמהלר
יום12: מוזאון הדינוזאורים בדרמהלר ונסיעה לפרני (תחילת הנסיעה שמטרתה להתחבר למסלול הירוק)
יום13: יום נסיעה שמסתיים בפאקווד (שמונה שעות נסיעה)
יום14: הר ריינר ולינה בפאקווד
יום15: נסיעה לסיינט הלנס ולינה בקוגר
יום16: נסיעה לסיאטל
יום17: סיאטל
יום18: סיאטל
יום19: סיאטל
יום20: שייט ונסיעה לחצי האי אולימפיק
יום21: מערב חצי האי אולימפיק
יום22: מערב חצי האי אולימפיק
יום23: צפון חצי האי אולימפיק
יום24: ויקטוריה
יום25: שייט לויתנים בויקטוריה
יום26: נסיעה לטופינו
יום27: טופינו
יום28: נסיעה לואנקובר
יום29: ואנקובר
יום30: ואנקובר
יום31: ואנקובר
יום32: ואנקובר
יום33:טסים הביתה מואנקובר (בערב)בתכנון הנוכחי הארכנו את המסלול האדום ביומיים יום אחד נוסף ביוהו ויום אחד נוסף בבאנף. (דעתך?)
הארכנו גם את הזמן בסיאטל (אנחנו אוהבים מוזיאונים) אבל הזמן בואנקובר בסוף הטיול נראה לי מעט ארוך מדי.
אשמח לחוות דעתך,
המון תודה,
רמהנטע דגנימנהל בפורוםהי
כדאי להקדיש יום מלא לאגם לואיז כי יש באזור מסלולים נהדרים ברגל. לעומת זאת ליוהו מספיק יום אחד (זאת מכיוון שסיכוי גבוה שלא תשיגו מקום על האוטובוס לאגם אוהרה). לא בטוחה שביום השכרת הקרוואן תספיקו לנסוע על אגם לואיז (פלוס להצטייד). לבאנף (לעיירה. גם לייק לואיז זה באנף וגם חלק מכביש הקרחונים) מספיק רק יום אחד. את הנסיעה בכביש הקרחונים אפשר לשקול לפצל ליומיים אם כי זה לא חובה כי במילא אתם נוסעים בכביש פעמיים.
אכן הזמן בוונקובר ארוך מדי. מצד שני בטופינו הייתי מוסיפה יום. כמו כן ללא ספק הייתי מוסיפה את שמורות ווטרטון וגליישר – גם אם המשמעות לוותר על רק רנייר (בכל מקרה הזמן בהר רנייר קצר מאוד/מדי) או לוותר על או לקצר את השהות באולימפיק.
באיזה חודש הטיול?
נטערוצים להחזיר לנו על כך שסייענו לכם בפורום זה?
הזמינו מלונות דרך הלינק הזה (המחיר שלכם יהיה אותו מחיר ואילו העמלה שלנו תאפשר המשך השקעה בפורום זה):
https://www.booking.com/?aid=804300
לקופון הנחה בהזמנת רכב בחברת אופרן:
http://www.maslulim-america.com/ofranרמהאורחשלום נטע,
תודה על הטיפים החשובים. שיניתי את המסלול לפי המלצתך. נטייל בחודש יולי. מה דעתך על השלד החדש?
יום1 נחיתה בקלגרי ולינה שם
יום2 איסוף קארוון ונסיעה לאגם לואיז
יום3 אגם לואיז
יום4 כביש הקרחונים' ושמורת הטבע הלאומית ג'אספר
יום5 כביש הקרחונים
יום6 ג'אספר
יום7 ג'אספר
יום8 נסיעה לשמורת הטבע הלאומית יוהו
יום9 שמורת יוהו
יום10 באנף
יום11 החזרת הקארוון שכירת רכב ונסיעה לדראמהלר
יום12 מוזאון הדינוזאורים בדרמהלר ונסיעה לווטרטון
יום13 ווטרטון
יום14 ווטרטון + נסיעה לגליישר
יום15 גליישר
יום16 גליישר ונסיעה לקור דאלן (נסיעה שמטרתה להגיע לסיינט הלנס)
יום17 נסיעה לסיינט הלנס ולינה בקוגר
יום18 סיינט הלנס
יום19 נסיעה לסיאטל
יום20 סיאטל
יום21 סיאטל
יום22 סיאטל
יום23 שייט ונסיעה לחצי האי אולימפיק
יום24 מערב חצי האי אולימפיק
יום25 צפון חצי האי אולימפיק ושייט לויקטוריה
יום26 ויקטוריה
יום27 שייט לויתנים בויקטוריה
יום28 נסיעה לטופינו
יום29 טופינו
יום30 נסיעה לואנקובר
יום31 ואנקובר
יום32 ואנקובר
יום33 טסים הביתה מואנקובר (בערב)המון תודה,
רמהנטע דגנימנהל בפורוםהי
המסלול כעת בסדר גמור למעט התלבטות קטנה – לא בטוחה ששווה להאריך את הנסיעה מאוד כדי להגיע לסיינט הלנס (אם זה היה משתלב עם רנייר אז כן אבל עכשיו כאשר זה עומד לבד – לא בטוח). בכל מקרה צריך לפצל את הנסיעה מגליישר לסיאטל ליומיים, אז אם לא עושים את סיינט הלנס נותר יום ספייר (אולי כדאי להקדישו לאולימפיק). אם כן עושים את סיינט הלנס יתכן שכדאי קודם לנסוע לסיאטל ואחר לסיינט הלנס ואז אפשר להגיע לאולימפיק ממערב ולעלות לכיוון צפון מזרח. הצעה נוספת – ביום האחרון בגליישר אפשר ללון במערב השמורה – זה יקצר נסיעה לסיאטל ואז גם לא תצטרכו לנסוע בכביש המוביל לשמש הלוך חזור.
נטערוצים להחזיר לנו על כך שסייענו לכם בפורום זה?
הזמינו מלונות דרך הלינק הזה (המחיר שלכם יהיה אותו מחיר ואילו העמלה שלנו תאפשר המשך השקעה בפורום זה):
https://www.booking.com/?aid=804300
לקופון הנחה בהזמנת רכב בחברת אופרן:
http://www.maslulim-america.com/ofran- התגובה הזו עודכנה לפני לפני 6 years, 3 months ע"י נטע דגני.
-
מאתתגובות